Grzegorz Kajdanowicz z TVN opluty i zwyzywany. Wyznaje prawdę

2021-07-24 8:30
Grzegorz Kajdanowicz, Fakty TVN
Autor: Facebook/Fakty TVN Grzegorz Kajdanowicz, "Fakty" TVN

Grzegorz Kajdanowicz to jeden z czołowych dziennikarzy TVN i TVN24. Od lat jest jednym z gospodarzy głównego wydani Faktów, pracował także jako reporter. Niestety, sława miewa ciemne strony, o czym Kajdanowicz miał okazję przekonać się na własnym przykładzie. Chociaż trudno sobie wyobrazić, jak to się mogło stać, dziennikarz został opluty. To naprawdę okropne!

O przykrym incydencie Grzegorz Kajdanowicz opowiedział w najnowszym wywiadzie. Dziennikarz zapytał gwiazdora TVN, czy w pracy reportera zdarzały mu się niebezpieczne sytuacje. Odpowiedź Kajdanowicza mrozi krew w żyłach. Jak tak w ogóle można!? - Nigdy nie byłem reporterem wojennym. Nie jeździłem do Iraku, Afganistanu czy w rejony konfliktów. Nieprzyjemne sytuacje czasem zdarzały się w najmniej spodziewanych momentach. Lata temu bywało tak, że do Warszawy zjeżdżały się dziesiątki tysięcy górników, rolników czy hutników. Delikatnie mówiąc, nie byliśmy ich ulubieńcami. Logo TVN-u na mikrofonie wzbudzało agresję u wielu osób – przyznał szczerze w rozmowie z portalem Plejada i podał konkretny przykład. - Dziś to już się trochę ucywilizowało, ale wtedy nasłuchałem się różnych rzeczy na swój temat, wielokrotnie zostałem zwyzywany, opluty. Nie było to przyjemne, ale taka praca. Trzeba było zachować spokój, nie robiło to na mnie wrażenia. Nigdy nikt mnie nie uderzył – dodawał Kajdanowicz.

Super Raport 23.07 (Goście: Michał Kamiński - wicemarszałek Senatu, PSL - KP; dr Małgorzata Bonikowska - prezes Centrum Stosunków Międzynarodowych)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE