Gwiazda TVN w tarapatach! Wyciekły maile Dworczyka i wszystko się wydało

2021-09-20 16:09
Krzysztof Skórzyński, Michał Dworczyk
Autor: PIOTR BLAWICKI /DDTVN/ EAST NEWS, Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Krzysztof Skórzyński, Michał Dworczyk

Krzysztof Skórzyński ma ogromne kłopoty! Dziennikarz TVN został zawieszony przez stację po tym, jak wyciekły maile z jego rzekomą korespondencją z Michałem Dworczykiem. Z wiadomości wynika, że Skórzyński zrobił coś, czego nie przystoi dziennikarzowi w kontakcie z politykiem. Wcześniej Skórzyński zaprzeczył, jakoby miał doradzać Dworczykowi. Jak będzie tym razem?

Dziennikarz TVN Krzysztof Skórzyński miał doradzać ministrowi Michałowi Dworczykowi, choć wcześniej zaprzeczał temu w wydanym oświadczeniu. Rzekoma korespondencja Skórzyńskiego z Dworczkiem wskazuje jednak na to, że dziennikarz TVN pomagał ministrowi. 

Nie przegap: Dziennikarz TVN ujawnił prawdę o mailu Dworczyka! Kto by pomyślał?

Najpierw hakerzy opublikowali maila, którego Michał Dworczyk miał wysłać do Krzysztofa Skórzyńskiego, konsultując się w sprawie odpowiedzi na pytania z redakcji portalu OKO.press. Skórzyński przyznał, że wiadomość otrzymał, ale jej nie odczytał i na nią nie odpowiedział. – Nigdy także, w żaden, podkreślam – w żaden sposób – nie „doradzałem” ani ministrowi Dworczykowi, ani jakiemukolwiek innemu politykowi, w jakiejkolwiek sprawie! – pisał wtedy Skórzyński w mediach społecznościowych.

Kolejny wyciek maili ze skrzynki Michała Dworczyka to już wiadomość od dziennikarza TVN do ministra. Skórzyński miał w styczniu br. doradzać Dworczykowi w sprawie apelu do seniorów dotyczącego szczepień przeciwko koronawirusowi. W związku z tym stacja TVN postanowiła zawiesić dziennikarza. – W związku z nowymi informacjami ws. Krzysztofa Skórzyńskiego, został on zawieszony do czasu wyjaśnienia sprawy – czytamy w krótkim oświadczeniu. Afery mailowej konsekwentnie nie komentuje minister Michał Dworczyk, nie potwierdzając ani nie zaprzeczając prawdziwości konkretnych wiadomości, które od kilku miesięcy wypływają za sprawą hakerów.

Sonda
Czy zgadzasz się z decyzją TVN ws. Krzysztofa Skórzyńskiego?
Sedno Sprawy Prusinowski Dworczyk
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE