Gwiazdor PiS SZOKUJE u Rydzyka. Zestawił LGBT i NAZIZM. „NAJOHYDNIEJSZY...”

2020-08-04 15:21 CHA
Przemysław Czarnek
Autor: Przemysław Czarnek/Facebook

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Przemysław Czarnek bardzo chce być jedną z najjaśniejszych gwiazd swojego ugrupowania. Były wojewoda lubelski słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi, które wyraża nie tylko w swoich mediach społecznościowych, ale i w tych tradycyjnych. Często jest również gościem mediów ojca Tadeusza Rydzyka. Tak było i tym razem. Poseł Czarnek wziął udział w audycji „Aktualności dnia” w Radiu Maryja. Tam stwierdził, że LGBT i nazizm mają… wspólne korzenie. Tym samym wywołał nie lada burzę.

- Nie ma wątpliwości, że cała ta ideologia LGBT wyrastająca z neomarksizmu (a ten z marksizmu) pochodzi z tego samego korzenia, co niemiecki narodowy socjalizm hitlerowski, który jest odpowiedzialny za wszelkie zło II wojny światowej, zniszczenie Warszawy i zamordowanie powstańców – prawił Czarnek u o. Rydzyka. To nie koniec jego wywodów.

ZOBACZ TEŻ: WRZE w PiS! Czarnek kontra Horała! Poszło o gejów i lesbijki!

- Korzeń jest ten sam. Strona lewicowa czy środowiska lewicowe, czy wręcz lewackie, nie potrafią tego dostrzec, że to jest dokładnie to samo. Krótko mówiąc, ciągnie swój do swego – dodawał.

To nie odbiło się bez echa. - Poseł Czarnek to jedna z najohydniejszych postaci polskiej polityki. Jego program sprowadza się do nienawiści wobec LGBT – stwierdził na to Piotr Szumlewicz, szef związku zawodowego Związkowa Alternatywa. - I pogardy dla praw człowieka w tym praw kobiet – wtórowała mu posłanka Barbara Nowacka.

ZOBACZ TEŻ: NIEWYOBRAŻALNE! "PiS sam wynajmuje tych debili". Chodzi o flagę LGBT na pomniku Jezusa

Robert Winnicki - najlepsze momenty Expressu Biedrzyckiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze