Handel dziećmi w Polsce! "Wzięłaby też pani chore dziecko?" [WIDEO]

2018-03-21 22:25

W Polsce dochodzi rocznie do niemal 2 tysięcy nielegalnych adopcji. Reporterzy programu TVP "Alarm!" dotarli do szokujących informacji dotyczących tego procederu. Za jaką kwotę można kupić dziecko? Odopwiedzi na te i inne szokujące pytania można było znaleźć w programie "Alarm!" na antenie TVP1. Jeśli przegapiliście emisję "Alarmu!", szczegółowe informacje na temat tego okrutnego precederu znajdziecie w czwartkowym "Super Expressie".

W ostatnim czasie coraz częściej dochodzi w Polsce do nielegalnych adopcji. Ten szokujący proceder postanowili zdemaskować dziennikarze programu TVP "Alarm!". - Nasza reporterka wcieliła się w kobietę w piątym miesiącu ciąży, która po porodzie planuje oddać dziecko do nielegalnej adopcji. Spotkała się z dwoma małżeństwami. Usłyszała od nich rzeczy makabryczne - mówi nam Przemysław Wenerski, szef redakcji "Alarm!". Co udało się ustalić dziennikarce? O sprawie przeczytacie w czwartkowym wydaniu "Super Expressu".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE