Hanna Bakuła o #CzarnyProtest: Będzie kupa KALEK, BĘKARTÓW, dzieci z wadami.

2016-10-03 18:22
Hanna Bakuła o #CzarnyProtest:  Będzie kupa KALEK, BĘKARTÓW, dzieci z wadami.
Autor: Podlewski

Czarny Protest trwa, a jedną z osób popierających Strajk Kobiet, jest znana malarka i felietonistka Hanna Bakuła. W rozmowie z jednym z portali Bakuła szczerze przyznała co myśli o akcji #CzarnyProtest. -  Jeżeli to się odpuści, to będzie kupa kalek, bękartów, dzieci z wadami. Kupa samobójstw i zabójstw - oceniła. Jej słowa od razu zaczęto komentować w Internecie.

Od rana w wielu miastach Polski trwa #CzarnyProtest, w którym udział biorą kobiety. W #CzarnyPoniedziałek udział zapowiadała także malarka Hanna Bakuła. Bakuła w rozmowie z Pudelek, wyjaśniła, dlaczego popiera akcję. Przyznała, że przyłączy się do protestu, a przy okazji wspomniała, że jak do tej pory była także na wszystkich demonstracjach KOD. - Jestem przerażona i oburzona. Jak to się nie uda, to będę do końca życia chodziła na czarno - wyznała. I dodała, że projekt ustawy, który przygotował komitet "Stop aborcji" jest bardzo groźny, bo zagraża wszystkim kobietom bez wyjątku, czy to mieszkankom miast, czy małych miejscowości.

Publicystka wyznała, że jeśli przepisy projektu ustawy antyaborcyjnej wejdą w życie to będzie się rodzić wiele dzieci chorych, z niepełnosprawnościami, dzieci bez obojga rodziców: - Każda kobieta albo jest kobieta, albo ma córkę, matkę, wnuczkę, siostrę, przyjaciółkę. To ustawa, która zagraża wszystkim kobietom. Jeżeli to się odpuści, to będzie kupa kalek, bękartów, dzieci z wadami. Kupa samobójstw i zabójstw. Jeśli ktoś tego nie rozumie, bardzo mu współczuję - oceniła ostro Bakuła.

Jej słowa skomentował na Twitterze publicysta tygodnika "wSieci" Stanisław Janecki. - Dość tych kalek i dzieci z wadami! Tylko zdrowi aryjczycy! - napisał Janecki.

Zobacz: Kukiz brutalnie atakuje Muchę: Zostawiła własne dzieci

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE