Hanna Lis drży z obaw! Zwróciła się wprost do rządu, chce nowego obostrzenia

2021-04-21 16:13 Sara Osiecka
Hanna Lis błaga o modlitwę
Autor: AKPA

Hanna Lis słynie ze swoich bezkompromisowych wypowiedzi. Na bieżąco komentuje na swoim Twitterze najważniejsze wydarzenia w państwie i na świecie. Nie stroni także od tematu pandemii. Tym razem rozzłościła się nie na żarty – padły bardzo mocne słowa. Hanna Lis obawia się, że niebawem w Polsce może pojawić się bardzo poważny problem.

Hanna Lis stara się walczy z pandemią koronawirusa i podnosić świadomość społeczeństwa na temat zagrożenia. Jakiś czas temu była oburzona zachowaniem taksówkarza, który nie miał maseczki, a dodatkowo wyśmiał dziennikarkę, kiedy ta zwróciła mu uwagę. Teraz była żona Roberta Smoktunowicza przypomniała swój post ze stycznia 2020 roku, kiedy to zauważyła, że mimo obecności koronawirusa w Chinach w Polsce nie zakazano lotów do i z tego kraju, mimo że inne państwa decydowały się ich zamknąć. Teraz obawia się, że historia się powtórzy, a nowa mutacja koronawirusa przybędzie do naszego kraju. – Przypominajka, o czym pisałam i przed czym alarmowałam pod koniec stycznia 2020 roku. Na długo zanim karierę zrobiło słowo pandemia. Nic nas to nie nauczyło? Dalej chaos? Zamykamy, otwieramy.  Bez ładu, bez składu. Więcej lotów z Indii, więcej! – napisała. - Kompletni amatorzy, czy zwyczajni głupcy, bo nie mogę zdecydować? – dodała w komentarzu, uderzając najpewniej w osoby, które decydują o obostrzeniach.

Nie przegap: Były mąż Hanny Lis nawiązuje do Kingi Rusin?! Jego słowa rozwścieczą wielu. To się porobiło!

Hanna Lis rozwścieczona

Dziennikarka dodała także drugi post, w którym przywołała przykłady krajów, które już zdecydowały się zamknąć lotniska na loty z Indii. Uważa, że ryzyko przetransportowania nowego wariantu jest bardziej ryzykowne, niż na przykład otwarcie ogródków restauracji. - UK, Nowa Zelandia, Hong Kong i USA zamykają lotniska dla lotów z Indii z uwagi na nowy wariant VOC COVID (variant of concern). Serio siłownie i ogródki restauracyjne są większym zagrożeniem @GIS_gov @MZ_GOV_PL? Już to przerabialiśmy w grudniu... – stwierdziła. Jak widać Hanna Lis poważnie obawia się zagrożenia zwiększenia liczby zakażeń nowym wariantem.

Zobacz: Tomasz Lis już zaszczepiony. Ma tylko jedno poważne zastrzeżenie

Kiedy skończy się pandemia? Doktor Grzesiowski odpowiada
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze