Legenda TVP kręci bekę z Pawłowicz. "Pucio, pucio". Nawet ksiądz nie wytrzymał ze śmiechu

2021-02-01 15:04 likp
Krystyna Pawłowicz
Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Krystyna Pawłowicz

O Krystynie Pawłowicz znów jest bardzo głośno. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego - jak od dawna wiadomo - nie darzy sympatią ani Jerzego Owsiaka, ani jego WOŚP i chętnie podkreśla, że nie wspiera Orkiestry. Z takich deklaracji Krystyny Pawłowicz postanowiła zakpić Hanna Lis. Legenda TVP kręci bekę z Pawłowicz. Nawet ksiądz nie wytrzymał ze śmiechu. Zobacz, co napisała Hanna Lis.

Hanna Lis dziś już nie jest tak popularna jak kiedyś. Lata pracy w telewizji sprawiły jednak, że stała się prawdziwą legendą TVP i Polsatu. Teraz Hanna Lis chętnie komentuje wydarzenia polityczne i społeczne na Twitterze. Dziennikarka właśnie odniosła się do niechęci Krystyny Pawłowicz do Jerzego Owsiaka i WOŚP. - Nie wspieram fundacji WOŚP, ani Jerzego Owsiaka. Wspieram Caritas i Fundację Ewy Błaszczyk "Akogo" i Klinikę BUDZIK ratującą chorych w śpiączce - napisała klika dni temu na Twitterze sędzia Trybunału Konstytucyjnego. Co ciekawe, Hanna Lis postanowiła wykorzystać Krystynę Pawłowicz do... zbiórki pieniędzy na WOŚP. Wszystko dzięki specjalnemu hasztagowi na Twitterze. - Dla niesympatycznej panny Krysi z trybunału niekonstytucyjnego #MastercardGrazWOŚP. Pucio, pucio - napisała dziennikarka. 

ZOBACZ TAKŻE: Ale szpan! Wystrojony Macierewicz na spotkaniu z prezydentem USA! Kaczyński może tylko zazdrościć

ZOBACZ TAKŻE: Znajomi opowiedzieli o przeszłości Kai Godek. Strasznie wstydliwa sprawa. Nikt o tym nie mówił!

Wygląda na to, że Krystyna Pawłowicz mimowolnie wsparła WOŚP i Jerzego Owsiaka. Ciekawe, czy jest z tego zadowolona...

Express Biedrzyckiej - Bolesław Piecha: Nie będzie przerw w szczepieniach
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze