Policjant oczarowany urodą Krystyny Pawłowicz. Hanna Lis nie wytrzymała!

2021-04-29 13:42 Piotr Lekszycki
Krystyna Pawłowicz, Hann Lis
Autor: Paweł Dąbrowski/SUPER EXPRESS, Marek Kudelski/SUPER EXPRESS Krystyna Pawłowicz, Hann Lis

Hanna Lis najwyraźniej nie zalicza się do fanek Krystyny Pawłowicz. Raczej nie można tego powiedzieć o rzeczniku prasowym Komendanta Głównego Policji Mariuszu Ciarce. Policjant bowiem postanowił skomentować zdjęcie sędzi Trybunału Konstytucyjnego z młodości. Gliniarz sprawia wrażenie, jakby był oczarowany urodą Krystyny Pawłowicz. Dał temu wyraz we wpisie w mediach społecznościowych. Dla popularnej dziennikarki tego już było za wiele. Hanna Lis nie wytrzymała!

Hanna Lis lubi zaczepiać Krystynę Pawłowicz na Twitterze. Raz nawet dzięki specyficznym zabiegom - przy raczej mimowolnej pomocy byłej posłanki PiS - dziennikarka zebrała pokaźną sumkę na Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Hanna Lis wykorzystała do tego specjalny hashtag na Twitterze. Krystyna Pawłowicz zdaje się nie przejmować komentarzami byłej gwiazdy TVP i robi swoje. Ostatnio poruszenie wywołało stare zdjęcie sędzi Trybunału Konstytucyjnego. Z wielką sympatią postanowił skomentować je Mariusz Ciarka, rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji.Bardzo ładne zdjęcie, bardzo ładna na zdjęciu, uśmiechnięta kobieta - zachwycał się policjant. Po jednym wpisie chyba poczuł niedosyt, bo zaraz napisał kolejny. - Dodam. Pani profesor naprawdę zasługuje na należny Jej szacunek, a jak widać na zdjęciach, życie również dobrze zna i doświadczenie życiowe w pozytywnym słowa znaczeniu ma - ocenił Mariusz Ciarka. Peany na cześć Pawłowicz wywołały Hannę Lis. 

CZYTAJ TAKŻE: Seksowna działaczka zawstydziła Martę Lempart?! Uderzyła w czuły punkt

Hanna Lis nie wytrzymała po słowach Mariusza Ciarki

Dziennikarka nie wytrzymała i jasno napisała, co myśli o internetowej aktywności policjanta. - Panie Mariuszu Ciarka: przekroczył Pan granice obciachu. Z prędkością światła - nie zostawiła suchej nitki na rzeczniku prasowym Komendanta Głównego Policji Hanna Lis. Jej opinia zyskała sporą aprobatę w internecie. Pojawiają się kolejne uderzające w Ciarkę komentarze. "Zapowiada się wspólna sałatka rybna", "lizus", "To jest ta bezstronna, apolityczna polska policja?", "Typowy rycerz i dama", "Już tego nie odzobaczę. Skąd oni się biorą?"  - drwili użytkownicy Twittera. 

CZYTAJ TAKŻE: Antoni Macierewicz przeszedł samego siebie! To wygląda bardzo niepokojąco... Jeszcze te słowa o Rydzyku

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze