Hanna Lis w końcu się wyprowadziła! Splendor i luksus aż biją po oczach

2021-07-28 16:51
Hanna Lis
Autor: East News Hanna Lis

Hanna Lis w maju opowiadała o swoim projekcie nowego domu i wyprowadzce z Warszawy. Nie dawała rady dłużej mieszkać w samym centrum stolicy i chciała zaszyć się gdzieś na odludziu. Nie mogła doczekać się aż opuści stare lokum i jej marzenie w końcu się ziściło. Zdjęciem z salonu pochwaliła się na swoim Instagramie, wspominając przy tym ile kosztowała ją ta decyzja.

Hanna Lis już jakiś czas temu zapowiadała wyprowadzkę z Warszawy i była pewna swojej decyzji. Na początku kwietnia pochwaliła się zdjęciem z planu budowy. Chciała się wynieść, jak najszybciej i to właśnie temu poświęcała swoją energię i siłę przez ostatnie tygodnie. Ostatecznie wszystko się udało, a dziennikarka opowiedziała o swoich przygodach przy okazji opublikowania najnowszego zdjęcia na Instagram. Trzeba przyznać, że obecne miejsce zamieszkania Lis jest bardzo stylowe. 

- Te dziewczyny urzeczywistniły moje marzenie o szybkiej wyprowadzce z centrum Warszawy. Karolina Karwowska- Gajżewska, prezes deerdesign i Maja Śmichura, architekt wnętrz. Mądre, kreatywne, fantastyczne kobiety! - pisze Hanna Lis na swoim Instagramie.

- Nie tylko, a nawet nie przede wszystkim stworzyłyśmy wspólnie cudną przestrzeń do życia, ale tak po prostu, po ludzku baaaardzo się polubiłyśmy. Ok: nie umniejszam w żadnym przypadku roli mężczyzn w tym kilkumiesięcznym skoku na główkę, ale ... Kobiety ... No co? Rządzą. Kocham Was Karo i Maju! Dziękuję - dodała.

A czy Wam podoba się to wnętrze? Oceńcie sami.

LAB - zwiastun nowego serialu TVN
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE