Hanna Lis urządziła się, jak prawdziwa królowa. W końcu ma za co

2021-07-31 12:00
Hanna Lis i jej piękne włosy
Autor: Gałązka/AKPA Hanna Lis i jej piękne włosy

Hanna Lis mimo że była właścicielką stylowego i pięknego mieszkania w centrum Warszawy, to nie była do końca szczęśliwa. Marzyła o zmianie i przeprowadzce z dala od miejskiego zgiełku. Ostatecznie rozpoczęła proces "przeprowadzkowy" i wyniosła się ze stolicy. Jak urządzone jest jej obecne lokum? Warto wspomnieć, że dziennikarka miała architektów, którzy urządzili nowe wnętrza.

Już jakiś czas temu Hanna Lis zaprezentowała, jak wyglądać będzie jej nowa kuchnia. Opisywała to wtedy na Instagramie w następujący sposób: "Przeglądam wizualizacje mojej nowej kuchni i już nie mogę się doczekać! Pierwszym sprzętem, który do niej wjedzie będzie piękny (czarny jak ona sama) ekspres". Ostatecznie dziennikarce udało się zrealizować marzenie i przeprowadziła się już do nowego miejsca. Wnioskować można, że są to przedmieścia, ponieważ sama opisywała okolice, które teraz zamieszkuje jako "peryferia".

Lis dwa dni temu umieściła na swoim Instagramie zdjęcie ze swoimi architektkami i oznajmiła, że przeprowadzka dobiegła końca i wszystko przebiegło zgodnie z planem. W tle widać połączenie mebli w czerni i bieli. Jak wynika z wizualizacji, które publikowała wcześniej, zapozowała w kuchni.

"Te dziewczyny urzeczywistniły moje marzenie o szybkiej wyprowadzce z centrum Warszawy" - opisywała.  

Poranne Wyjce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE