Hołownia bardzo szczerze. ''Byłbym skończonym idiotą, gdyby..."

2020-12-02 14:49 ZPL
Szymon Hołownia
Autor: Marcin Gadomski/Super Express Szymon Hołownia

Szymon Hołownia, po dobrym wyniku w pierwszej turze wyborów prezydenckich, zdecydował się założyć własny ruch i zamierza dalej walczyć o wyborców. Niezależny polityk zdradził swoją taktykę na najbliższe miesiące.

- Byłbym skończonym idiotą, gdybym nacierał się myślą, że oto premierostwo na mnie czeka i będę się zajmował wspaniałymi i pięknymi rzeczami. O tym decydują Polacy. To Polacy zdecydują, komu zechcą powierzyć tę tekę i tę odpowiedzialność. Naszym zadaniem i zadaniem każdego odpowiedzialnego ruchu działajacego w polityce jest do takiego zadania się przygotować, żeby móc przedłożyć wyborcom sensowną ofertę - komentował dziś w radiu TOK FM Szymon Hołownia. Kandydat na prezydenta, który ostatecznie zajął trzecie miejsce w wyborach, zamierza teraz wprowadzić swoich ludzi do parlamentu. I jak wynika z najnowszego sondażu, są na to spore szanse. 11,8 procent Polaków deklaruje, że oddałoby głos na Szymona Hołownię podczas wyborów parlamentarnych. Szczegóły opisaliśmy w tym miejscu.

Sądzicie, że Szymon Hołownia faktycznie ma szanse wejść do Sejmu? Dajcie znać w komentarzu.

Super Raport 28.10 (Goście: Jan Maria Jackowski - Senator, PiS; Szymon Hołownia - Polska 2050 oraz prof. Ewa Łętowska - sędzia TK w stanie spoczynku)
Najnowsze
KOMENTARZE