Hot16Challenge: Młodziutka żona Korwina NAWIJA o tańcu bez kagańca

2020-05-29 11:25 ełem
Janusz Korwin-Mikke i Dominika Korwin-Mikke
Autor: Instagram

Hot16challange to popularna internetowa akcja, mająca zwrócić uwagę na problemy służby zdrowia w walce z epidemią koronawirusa. Do udziału nominuje się znane osoby, które mają wykonać 16-wersowy utwór, poświęcony walce z chorobą i wpłacić określoną kwotę na zbiórkę. Teraz, w akcji udział wzięła żona Janusza Korwin-Mikkego, Dominika.

"Opowiem historię zatem, rap nie jest moim klimatem. Ale idąc tropem wielu trzeba zrobić coś dla celu" - rozpoczyna swoje Hot16challange Dominika Korwin-Mikke.

W swoich wersach mówi o wirusie, który postawił świat na głowie. Opowiada o zamrożonej gospodarce, wspomina o obostrzeniach związanych z epidemią ("Ta fryzura mi doskwiera, z rok nie byłam u fryzjera"). Pozamykane miejsca użyteczności publicznej zdają się jej doskwierać najbardziej ("Ja tak bardzo chcę na basen lub na koncert chociaż czasem"), ale największy bunt w żonie posła budzi noszenie maseczek, o czym mówi w wersie "i potańczyć w szkole tańca, ale tańczyć bez kagańca".

Przy tej okazji zrzuca z twarzy maseczkę. Skarżyła się również na problem zamkniętych szkół, mówiąc, że dzieci w domach bardziej się rozleniwiają. Obiektem jej niechęci są również zakazy wchodzenia np. do lasów i parków, mandaty... oraz szczepionki. W pierwszych dniach maja, udział w akcji wziął także sam Janusz Korwin-Mikke.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Express Biedrzyckiej - Gość: Robert Biedroń

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze