Internauci szydzą z Bosaka. Czym im podpadł?

2020-09-16 17:35 ełem
Krzysztof Bosak
Autor: Twitter Krzysztof Bosak

Poseł Konfederacji i niedawny kandydat na prezydenta, Krzysztof Bosak, stał się niespodziewaną gwiazdą internetu. Internauci bezlitośnie szydzą z młodego polityka, a jeden z jego wpisów w mediach społecznościowych stał się obiektem bezlitosnych szyderstw i od kilku dni okupuje Twitter. Co się stało, że Bosak tak wyszydzono?

Poszło o nośny w ostatnich dniach temat zakazu hodowli zwierząt futerkowych. Jeden z użytkowników Twittera wdał sie w dyskusję z Bosakiem. 

"Nie można bez żadnego ogłuszenia zabijać zwierząt w sposób wręcz urągający jakiejkolwiek przyzwoitości dlatego że Żydzi tak chcą. Religia nie usprawiedliwia bestialstwa" - napisał. Do tego odniósł się Bosak, powołując się na absurdalny argument. Przedstawił swoją odpowiedź na trzech punktach. Jeden z nich podchwycili internauci i zaczęli powielać go jako screena.

"Można. Gdyby to było złe to Bóg by inaczej świat stworzył." - napisał Bosak, odpowiadając na zarzut internauty. Odpowiedź tak rozbawiła internautów, że zaczęli błyskawicznie podawać dalej tweeta lub przytoczony cytat, dodając do tego różne pytania; często absurdalne i śmieszne. Powstała nawet akcja twitterowa #ZapytajKrzycha. 

Poniżej przedstawiamy jej efekty.

Express Biedrzyckiej - Marek Gróbarczyk: Decyzja premiera była dobra. Będziemy walczyć w sądzie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze