Jacek Protasiewicz rozwiódł się. Polityk będzie płacił 1500 zł alimentów na syna

2019-07-29 6:00
Jacek Protasiewicz
Autor: Beata Zawrzel/REPORTER Jacek Protasiewicz

Małżeństwo trwało 17 lat, a rozwód zajął 15 minut. Jacek Protasiewicz (52 l.) rozstał się ze swoja żoną Patrycją. Para podczas rozwodu wykazała się dużą klasą.

To było burzliwe małżeństwo. Najpierw była wielka miłość, ale ostatnio więcej już był wzajemnego żalu i zniechęcenia. Poseł Unii Europejskich Demokratów, Jacek Protasiewicz w ubiegłym tygodniu rozwiódł się ze swoją żoną. Co ciekawe, na sali sądowej, para nie okazywała sobie wrogości, a wręcz widać było sympatię. - Patrycja popłakała się na końcu ze wzruszenia - mówi nam przyjaciel rodziny.

Jacek Protasiewicz zgodził się na wszystkie żądania żony zawarte w pozwie. Miesięcznie będzie płacił na syna Piotrka 1500 zł alimentów. Do tego byli małżonkowie sprzedadzą dom, który jest wart ok. 1,5 miliona złotych, a sumą sprawiedliwie się podzielą.

Macierewicz dał Kaczyńskiemu prenet. Prezes PiS zdębiał [ZOBACZ]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE