Tak mieszka Kasia Tusk. Wnętrza jej mieszkania mogą zaskoczyć!

2021-10-14 14:57
Tak mieszka Kasia Tusk
Autor: MAREK ZIELIŃSKI/SUPER EXPRESS, INSTAGRAM Tak mieszka Kasia Tusk

Kasia Tusk wstawiła post, w którym opisała swoje podejście nie tylko do fast fashion, ale także do jedzenia. Wspomniała również o wnętrzach dziennikarzy TVN24, którym przyglądała się w czasie pandemii. Podobno u kogoś udało jej się nawet zobaczyć wymarzony fotel. Stwierdziła, że w dobie epidemii wszyscy zmieniliśmy stosunek do swoich domów, nie traktując ich już tylko jako "miejsca, w którym zdejmowaliśmy nasze społeczne maski, kryjówką do której nikt spoza najbliższego kręgu nie miał dostępu". A jak traktuje swój dom sama córka lidera PO i jak mieszka?

Córka lidera PO zauważyła, że okres pandemii miał wpływ na nasze podejście do prowadzenia domu i dbania o dom. "Zaczął być z kolei źródłem wielu informacji i obiektem oceny. To skłoniło niektórych z nas aby lepiej mu się przyjrzeć i zadbać o niego. No dobrze, ale nawet gdyby pandemia nigdy się nie pojawiła, to nasze mieszkania i tak miały już szansę zabłysnąć w towarzystwie" - pisze na swoim blogu "Make Life Easier".

Jak mieszka Kasia Tusk?

Można wnioskować, że wije przytulne gniazdko, w którym można wygrzewać się przy ogniu z kominka i przykryć białym kocem. Wszystko zachowane jest w stylu skandynawskim i jasnej kolorystyce. Biel, drewno i złote dodatki to coś, co Kasia lubi najbardziej. Jest też fanką rękodzieła, wełnianych swetrów i baśniowej atmosfery. "Neuroestetyka i neuroarchitektura potwierdzają to, co od wieków intuicyjnie czuli artyści oraz projektanci. Moda na harmonijny szczęśliwy dom trwa od zawsze, ale to fakt, że dziś łatwiej niż kiedyś wpaść w pułapkę kompulsywnych zakupów do domu. Moda ma w tym swój udział, ale my nie musimy poddawać się tym, co nam dyktuje" - pisze Kasia w najnowszym poście. "Nasz ubiór od wielu lat mógł być oceniany w szkole, na studiach, w pracy, na spotkaniach z przyjaciółkami, w klubie, na koncercie i całej reszcie miejsc, w których się pojawiałyśmy – motywacji aby dobrze dobrze wyglądać miałyśmy wiele. Z mieszkaniem było inaczej. Dopiero media społecznościowe, w tym przede wszystkim Instagram, wystawiły nasze wnętrza na ocenę wirtualnych obserwatorów" - dodaje. Faktycznie młoda blogerka zaczęła wystawiać do oceny swoje lokum. Widać, że cztery kąty do dla niej wyjątkowo ważna przestrzeń.

Zobacz wnętrza domu Kasi Tusk w galerii poniżej.

Tak mieszka Kasia Tusk. Luksusowe wnętrza robią wrażenie. Złote krany, fikuśny żyrandol
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE