Jan Maria Rokita jest nie do poznania! Totalna metamorfoza polityka

Jan Maria Rokita
Autor: Piotr Grzybowski

Jan Maria Rokita od pewnego czasu raczej się nie pokazuje. Co prawda udziela wywiadów, komentuje polityczną rzeczywistość, jednak nie występuje zbyt często. Dlatego też ogromne zdziwienie wywołał nowy wygląd Jana Marii Rokity. Niedoszły premier zmienił się nie od poznania i zupełnie nie przypomina dawnego siebie. O szokującej metamorfozie Rokity zrobiło się bardzo głośno. Wystarczył jeden wywiad.

Jan Maria Rokita choć  jest zdecydowanie jedną z najbarwniejszych postaci polskiej polityki, to w ostatnim okresie raczej nie pojawia się jako gość w telewizyjnych wywiadach. Polityk, który kilkanaście lat temu był przedstawiany jako "premier z Krakowa", nieco odsunął się w cień. Kiedy było o nim głośno, choćby za sprawą incydentu, do jakiego doszło lata temu w czasie lotu. Rokita zaczął wołać "Niemcy mnie biją", gdy został poproszony o opuszczenie pokładu samolotu. To jednak dawne dzieje. Obecnie Jan Maria Rokita skupia się na czymś innym. Dlatego tak wielkie wrażenie wywołał, gdy pojawił się w programie internetowej telewizji wpolsce.pl. Był gościem dziennikarki  Edyty Hołdyńskiej. Rozmowa toczyła się m.in. na teat pandemii i przyszłości Zjednoczonej Prawicy. To jednak nie wzbudziło największego zainteresowania. Internauci od razu zwrócili uwagę nie na to co mówił, ale na jego... nowy wygląd, bo Rokita wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś. Zapuścił  długą brodę i wąsy. Jest nie do poznania! 

DOWIEDZ SIĘ>>>Ziemkiewicz pokazał, co ma nad biurkiem. To zdjęcie żony. Ten widok zapiera dech w piersiach!

Jan Maria Rokita przeszedł totalną metamorfozę. Jest nie do poznania 

Jan Maria Rokita zdaniem internautów w nowym wydaniu wygląda jak: Gandalf, Posejdon, Pan Kleks, św. Mikołaj,Lew Tołstoj lub typowy zakonnik. To ostatnie skojarzenie może mieć nieco wspólnego z rzeczywistością. Od kilku lat Jan Maria Rokita jest uczy studentów w prowadzonej przez jezuitów Akademii Ignatianum w Krakowie, jest uznawany za bardzo wymagającego wykładowcę, o czym opowiadała jedna z jego studentek w rozmowie z tygodnikiem "Newsweek".

SPRAWDŹ>>>Lech Wałęsa przyznał otwarcie, jak to jest z jego żoną Danutą. Brutalna szczerość o relacji małżonków

Sedno Sprawy 22-04-2021
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze