Jan Szyszko nie żyje. OBRZYDLIWA fala hejtu

2019-10-09 14:20 PJ
Jan Szyszko nie żyje. Miał 75 lat
Autor: Tomasz Radzik/Super Express Jan Szyszko nie żyje. Miał 75 lat

Nie żyje Jan Szyszko, były minister środowiska i naukowiec. O nagłej śmierci Szyszki powiadomił prezydent Andrzej Duda: - Bardzo smutna, niespodziewana wiadomość. Dziś przed południem odszedł Pan Prof. Jan Szyszko... - napisał. Niestety, pod wpisem prezydenta o Szyszce wylała się fala obrzydliwego hejtu.

Jan Szyszko zmarł w środę w wieku 75 lat. O nagłej i niespodziewanej śmierci polityka Prawa i Sprawiedliwości, byłego ministra i naukowca, powiadomił Andrzej Duda. Na Twitterze prezydent napisał wzruszające słowa: - Bardzo smutna, niespodziewana wiadomość. Dziś przed południem odszedł Pan Prof. Jan Szyszko. Naukowiec i polityk ale przede wszystkim dobry i życzliwy Człowiek, pasjonat przyrody, którego darzyłem wielką sympatią i szacunkiem. Fiat Voluntas Tua... RiP. Pod wpisem prezydenta Dudy pojawiła się lawina komentarzy, niestety, także pełnych okrutnego i obrzydliwego hejtu. Najwyraźniej nie wszyscy internauci uważają, że zmarłemu należy się szacunek. 

Oto kilka komentarzy, które można znaleźć pod wpisem z informacją o śmierci Jana Szyszki: - Nieładnie żartować ze zmarłego. „Pasjonat przyrody” w odniesieniu do jego osoby jest niedorzecznością; Pasjonat Puszczy Białowieskiej. Odetchnęła; Trynkiewicz jest w takim razie pasjonatem dzieci; Pasjonat przyrody... proszę nie kpić ze zmarłego to jakby o Kubie Rozprowaczu powiedzieć „miłośnik białej broni”; Las Jemu tego nie wybaczy ! Ile wycioł drzew i zabił zwierzat To już Historia; Pasjonat PRZYRODY????!!! niech pan prezydent nie robi sobie głupich żartów w takiej chwili; W koncu dobra wiadomosc ; Uwielbiał patrzeć na przyrodę! Przez muszkę i szczerbinkę!; Pasjonat Przyrody ???!!!!! TO chyba żart. Szczerze ? " Dzięki BOGU"; Luz pora na Kaczyńskiego gnojki z PiSu już dawno powinny zejść z tej ziemi. [pis. oryginalna]

Najnowsze