Janusz Korwin-Mikke ma niebywały talent! Polityk zrobił szafkę. Pomagał mu Odi [GALERIA]

2022-01-11 18:05
Korwin-Mikke sam zrobił szafkę
Autor: ARCHIWUM PRYWATNE Korwin-Mikke sam zrobił szafkę

Janusz Korwin-Mikke ( 80 l.) to człowiek wielu talentów. Polityk Konfederacji znany jest ze swej bezkompromisowości, która sprawia, że nie da się przejść obok niego obojętnie. W rozmowie z "Super Expressem" żona Janusza Korowina-Mikkego, Dominika Korwin-Mikke opowiada, jakie cudo z drewna stworzył poseł Konfederacji. W pracy pomagał mu wierny pies, który jest przyjacielem Janusza Korwin-Mikkego!

Janusz Korwin-Mikke ( 80 l.) żadnej pracy się nie boi. Mimo problemów zdrowotnych z jakimi polityk boryka się od wakacji, nie brak mu hartu ducha i energii, która przydaje się w domowych obowiązkach. W rozmowie z "SE" Dominika Korwin-Mikke ( 36 l.) powiedziała o tym, jak polityk spędza czas rekonwalescencji. - Janusz zamawiał deski i sam zrobił szafkę - mówi nam żona Janusza Korwin-Mikkego. Jednak polityk nie wykonywał pracy sam. Miał pomocnika. Odi pomagał swojemu opiekunowi w tworzeniu szafki. - Pies też pomagał przy robieniu szafki - zapewnia Dominika Korwin-Mikke. 

Przypomnijmy, że do wypadku, w którym Janusz Korwin-Mikke złamał nogę doszło pod koniec sierpnia. Jednak w toku rekonwalescencji polityk Konfederacji doznał zapalenia mięśni. W rozmowie z "Super Expressem" żona polityka Dominika Korwin-Mikke przekonywała, że poseł Konfederacji będzie musiał uzbroić się w cierpliwość ze względu na długotrwałą rekonwalescencję. - Powrót do sprawności jest długotrwały. Potrzeba na to długich miesięcy - mówiła nam. Małżonka posła twierdzi, że rokowania lekarzy w kwestii stanu zdrowia posła na Sejm obecnej kadencji są dobre. - Lekarze oceniają, że i tak wszystko się dobrze zagoiło i zrosło po tak ciężkim urazie - mówiła nam.

Zobacz galerię Janusza Korwin-Mikkego! Polityk stworzył wspaniałą szafkę! Kliknij poniżej

Express Biedrzyckiej - Władysław Kosiniak-Kamysz: Polski Ład to bajzel. Trzeba wyrzucić do kosza to cholerstwo
Sonda
Czy podoba Ci się szafka, którą zrobił Janusz Korwin-Mikke?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE