"Nie lepiej, by 20 czy 50 dzieci więcej padło ofiarą pedofilów?" Janusz Korwin-Mikke naprawdę TO powiedział! FURIA internautów

2021-03-06 18:25 wp
Nie lepiej, by 20 czy 50 dzieci więcej padło ofiarą pedofilów? Janusz Korwin-Mikke naprawdę TO powiedział! FURIA internautów
Autor: AKPA "Nie lepiej, by 20 czy 50 dzieci więcej padło ofiarą pedofilów?" Janusz Korwin-Mikke naprawdę TO powiedział! FURIA internautów

Janusz Korwin-Mikke naprawdę to powiedział! Kontrowersyjny polityk zabrał głos na Twitterze, gdzie zadał internautom szokujące pytanie: "Nie lepiej, by 20 czy 50 dzieci więcej padło ofiarą pedofilów?". Komentujący wpadli w furię. Korwin-Mikke przesadził?

Janusz Korwin-Mikke znów szokuje! Kontrowersyjny polityk zabłysnął kolejną mocną wypowiedzią na Twitterze, gdzie zadał internautom pytanie o ofiary pedofilii. Lider Konfederacji napisał: - Czy nie lepiej, by 20 czy 50 dzieci więcej padło ofiarą pedofilów? To jednak nie cała treść jego wypowiedzi. Zaczął od statystyk:

SPRAWDŹ: Zakaz przemieszczania w Wielkanoc i kolejne ŚWIĘTA BEZ RODZINY? Nowe informacje w sprawie obostrzeń

Na drogach ginie rocznie 3000 osób, ale dzięki temu mamy sprawny transport. Godzimy się z tym. I słusznie - zaczął Korwin-Mikke. Następnie dodał: - Pytanie: czy nie lepiej, by 20 czy 50 dzieci więcej padło ofiarą pedofilów - ale reszta traktowała dorosłych ufnie i żyła normalnie, bez wpajanego strachu przed pedofilami?

Janusz Korwin-Mikke o pedofilii

Pedofilia jest istotnym problemem w Polsce i na świecie. Od lat trwa burzliwa dyskusja na ten temat, a głos zabierają nie tylko politycy, ale też dziennikarze czy filmowcy. Wśród nich są na przykład bracia Sekielscy, którzy zasłynęli mocnymi produkcjami ujawniającymi kulisy pedofilii w Kościele ("Tylko nie mów nikomu", "Zabawa w chowanego"). Ostatnio również Patryk Vega wypuścił film poświęcony handlowi dziećmi ("Oczy diabła").

ZOBACZ: Będzie WOJNA?! Kasprzykowski MIAŻDŻY Skrzynecką I program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! MOCNA reakcja Gąsowskiego!

Temat pedofilii jest głośny i poważny, dlatego internauci, którzy zobaczyli post Janusza Korwin-Mikkego wpadli w furię, takiej wypowiedzi kontrowersyjnego polityka się nie spodziewali. Mocno skrytykowali lidera Konfederacji. Oto niektóre z (cenzuralnych) wypowiedzi:

- Czy pan jest normalny?

- Niech ktoś z władz partii napisze tak jak pisowcy, że włam na konto. Jedyna szansa na wybrnięcie z tego gó*na

- Niedosyt obecności w mediach widzę dokucza

- Patrząc na takie posty, to dla dobra Konfederacji chyba dobrze zrobił Facebook, że usunął panu konto

- Czy pan jest chory?

- Te prowokacje są denne

- Dziadku, nie pisz więcej

Sedno Sprawy - Janusz Korwin-Mikke
Najnowsze