Janusz Korwin-Mikke zakażony koronawirusem. Zdradził jak się czuje

2022-01-22 18:26
Janusz Korwin-Mikke z rodziną
Autor: Tomasz Radzik A wszystkiemu przyglądała się młodsza o 44 lata ukochana.

Janusz Korwin-Mikke znany jest ze swoich kontrowersyjnych poglądów, także tych dotyczących pandemii COVID-19. Teraz okazuje się, że polityk Konfederacji po raz drugi zakaził się koronawirusem. Przyznał się do tego na Twitterze i przy okazji oskarżył Lecha Wałęsę o kłamstwo w kwestii szczepionki. Korwin-Mikke uspokoił również, że tym razem przechodzi chorobę bardzo lekko.

Janusz Korwin-Mikke zakażony koronawirusem. Zarzucił kłamstwo Lechowi Wałęsie 

W piątek Lech Wałęsa przekazał, że jest zarażony koronawirusem. Był wyraźnie rozgoryczony faktem, że przyjął trzy dawki szczepionki, a mimo to nie udało mu się uniknąć choroby COVID-19. Komentarza nie mógł odpuścić Janusz Korwin-Mikke, który zarzucił byłemu prezydentowi RP, że w kwestii szczepienia kłamie. Przy okazji przyznał, że sam otrzymał już test na koronawirusa z pozytywnym wynikiem.

ZOBACZ Szokujące! Korwin-Mikke widzi pozytywy epidemii koronawirusa. "Gdyby umierali wszyscy..."

Sedno Sprawy - Janusz Korwin-Mikke

- Podejrzewam, że p.LW [Pan Lech Wałęsa - dop. red.] jak zwykle kłamał, że się zaszczepił. A ja też mam! Zrobiłem wczoraj test i właśnie otrzymałem SMS. I po raz drugi przechodzę z rodziną (Karol, 8 l. oczywiście znów zdrowy). Tym razem przechodzę już bardzo lekko, zwykły katar znoszę gorzej - napisał na Twitterze Janusz Korwin-Mikke.

Janusz Korwin-Mikke przechodzi koronawirusa po raz drugi

Polityk Konfederacji tym samym zaraził się koronawirusem po raz drugi, a jak widać po jego aktywności w Sejmie, również tamto zakażenie przeżył dosyć dobrze (choć na pewno ciężej niż aktualne). W gorzej sytuacji był jego syn Krzysztof, który miał chorobę współtowarzyszącą - Astmę. 50-latek trafił do szpitala w trakcie III fali koronawirusa w 2021 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE