Ta dama rządzi sercem Kaczyńskiego. Zdjęcia nie kłamią! To musi być miłość

2021-02-17 6:14
Ona skradła serce prezesa PiS. Będziesz zaskoczony!
Autor: GRAFIKA SE Maciej Jabłoński

Dziś obchodzimy Dzień Kota. A kto jest najsłynniejszym kociarzem w Polsce? Cóż, chyba nikt nie ma wątpliwości, że Jarosław Kaczyński! Prezes Prawa i Sprawiedliwości sam ma w domu dwa koty, szczególne miejsce w jego sercu zajmuje zaś piękna kotka Fiona. To ona rządzi w domu! Ale nie jest ona jedynym mruczkiem w życiu Kaczyńskiego. Zobacz wszystkie koty Jarosława Kaczyńskiego.

Kilka lat temu bez wątpienia najsłynniejszym kotem w Polsce był sympatyczny Alik – wierny towarzysz Jarosława Kaczyńskiego. Prezes znalazł go maleńkiego przy drodze. Potrącił go samochód. Alik dożył u boku polityka słusznego kociego wieku – 12 lat. Niestety, zmarł po chorobie nerek. Pustka w sercu prezesa została wkrótce potem zapełniona. Oto bowiem w jego życiu zjawiła się Fiona, którą podarował mu wuj. Imię zaś wybrała mama prezesa – Jadwiga Kaczyńska. Fiona jest kotem niezwykłym, bowiem aportuje zupełnie jak pies! Ale ta kocia dama nie jest jedyną rezydentką willi na Żoliborzu. Jest bowiem jeszcze czarny jak smoła Czaruś. – Pewnego dnia znalazł się po prostu pod moim domem i przyniósł go pan, który mnie chroni. Kotek mieścił się w jednej dłoni… – wspominał z czułością Kaczyński w TVP. Oba koty rywalizują między sobą o atencję. - Oba najpierw wchodzą do mojego pokoju, a później na tapczan. Kiedy się odwracam, kot wygania kocicę, bo lubi być sam – mówił. - Ja mam dobrą kocicę i złego kota. Jest między nimi pewna konkurencja. Chodzi o to, gdzie kto śpi – precyzował. Chociaż Czaruś z powodzeniem goni inną kocią konkurencję z podwórza, nie udało mu się na dobre wyrzucić kolejnego mruczka. Chodzi o rudego Feliksa. Co prawda jest on kotem sąsiadów, ale chętnie zagląda do Jarosława Kaczyńskiego. Nic dziwnego, prezes bowiem go dokarmia!

NIE PRZEGAP: Tak mieszka Łukasz Szumowski. To nie dom, to oaza! Nieźle się zdziwisz

Impreza pod domem Kaczyńskiego. Hałas do nocy na Żoliborzu
 Możesz wybrać imię kota Jarosława Kaczyńskiego  Jakie ono będzie?
Autor: GRAFIKA SE Marcin Podziemski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE