Jarosław Kaczyński na ślubie Kurskich! [ZOBACZ FILM i ZDJĘCIA!]

2020-07-18 16:35
Jarosław Kaczyński na ślubie państwa  Kurskich
Autor: Marcin Wizontek Jarosław Kaczyński na ślubie państwa Kurskich

Joanna i Jacek Kurscy wzięli ślub! Ceremonia odbyła się w sanktuarium w krakowskich Łagiewnikach. Na uroczystości pojawił się prezes PiS Jarosław Kaczyński! Mamy zdjęcia!

- W ceremonii będzie nam towarzyszyć rodzina, przyjaciele i najbliżsi znajomi. To najszczęśliwszy dzień w moim życiu. To wielkie przeżycie. Chcemy podziękować i uczestniczyć w koronce do Bożego Miłosierdzia – wyznała w rozmowie z „Super Expressem” szczęśliwa Joanna Kurska. Tymczasem w sanktuarium w krakowskich Łagiewnikach oprócz rodziny i najbliższych, pojawił się także prezes PiS Jarosław Kaczyński. W uroczystości wzięli udział także m.in. minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, czy europoseł PiS Dominik Tarczyński.

ZOBACZ TAKŻE: Kurscy biorą ślub! TYLKO U NAS szczegóły ceremonii! [MAMY ZDJĘCIA!]

Przygotowania do ślubu Kurskich.

Przypomnijmy, że dwa lata temu, w lipcu 2018 roku, Kurscy wzięli ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sulejówku.
Ślub kościelny Jacka Kurskiego to niejedyne wielkie wydarzenie w jego życiu w tak krótkim czasie. W najbliższy piątek zostanie najpewniej prezesem TVP! - Jacek to najsilniejszy kandydat, wątpię, czy nasi oponenci z Rady Mediów Narodowych będą zgłaszać swoich kandydatów – powiedział nam nasz informator. A życzenia Kurskim złożył szef Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański. - Serdeczne życzenia z serca dla pana Jacka, a przede wszystkim dla pani Joanny Kurskiej – przekazał za pośrednictwem „SE” Czabański.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Joanna Kurska wzruszająco o ślubie. TO wyznanie chwyta za serce [TYLKO U NAS]

Ślub kościelny Kurskich w Łagiewnikach. Relacja z uroczystości.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE