Mówili, że Kaczyński ma romans z pielęgniarką. Prawda okazała się zupełnie inna. Prezes musiał o tym powiedzieć

2020-11-29 8:09 likp
Tak mieszka teraz Jarosław Kaczyński
Autor: CZESIEK POWAGA/SUPER EXPRESS Tak mieszka teraz Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński ostatnio zadarł z wieloma polskimi kobietami. Uczestniczki Strajku Kobiet widzą w nim jednego ze swoich głównych przeciwników. Przy okazji ludzie zastanawiają się, czy prezes PiS był kiedyś w związku z kobietą. Czy Jarosław Kaczyński miał partnerkę? Swego czasu w PiS mówili, że ma on romans z pielęgniarką, która była także posłanką. Prawda jednak okazała się zupełnie inna. Prezes musiał o tym powiedzieć, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości.

O tym huczał cały Sejm! Podczas pierwszych rządów PiS (w latach 2005-2007) ciągle krążyły plotki o romansie Jarosława Kaczyńskiego z pielęgniarką i posłanką PiS Jolantą Szczypińską. Sensacyjne "informacje" zaczęły żyć swoim życiem. Sam prezes PiS bardzo lubił i cenił Szczypińską, ale... to wszystko. Pielęgniarka i posłanka partnerką życiową Kaczyńskiego nie została. Spekulacje na temat romansu w żartobliwy sposób przeciął w swojej książce "Polska naszych marzeń" sam szef PiS. - Kiedy zostałem premierem, przyniosła mi róże i się zaczęło. Zaczęło się love story. I ona to złapała. Nie mam o to do niej pretensji. Umocniła swoją pozycję jako 'narzeczona' premiera czy później prezesa. Pokochały ją tabloidy. Chwyciła życie pełną piersią - wspomniał Jarosław Kaczyński. Jolanta Szczypińska po "romansie" usunęła się nieco w cień. W 2018 roku zmarła po ciężkiej chorobie. Miała tylko 61 lat. Kaczyński w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że Szczypińska była dla niego "człowiekiem wielkiej, czynnej dobroci". - Wspierała cierpiących nawet wtedy, kiedy sama cierpiała - podkreślił prezes PiS (WIĘCEJ TUTAJ)

CZYTAJ TAKŻE: Porażające informacje o dzieciństwie Rydzyka. Wielka tajemnica! Katolicy nie uwierzą! To może tłumaczyć jego późniejsze działania

W NASZEJ GALERII MOŻESZ ZOBACZYĆ ZDJECIA JOLANTY SZCZYPIŃŚKIEJ Z MŁODOŚCI

Na pogrzeb pielęgniarki i posłanki przyszły najważniejsze osoby w państwie: Andrzej Duda, Elżbieta Witek, Mateusz Morawiecki i oczywiście Jarosław Kaczyński. Ten ostatni wygłosił niezwykle wzruszające przemówienie. - Przyszło mi z wielkim smutkiem pożegnać wieloletnią posłankę, wiceprzewodniczącą klubu PiS panią poseł Jolantę Szczypińską. Dla wielu z nas, także dla mnie była przyjaciółką, Jolą. Nie zgodziła się, by jej życie zostało zdeterminowane przez miejsce pochodzenia i status społeczny. Wybrała drogę walki o sprawiedliwość i dobro. O to, żeby Polska była wolna - mówił prezes PiS (WIĘCEJ TUTAJ). 

Stanowcze słowa na strajku. "Kaczyński będzie miał krew na rękach", "Dziewczyny rządzą"!
Najnowsze
KOMENTARZE