Oto, co może czekać Kaczyńskiego w tym roku. Jaruzelska wszystko słyszała. To będzie PRZEŁOM?!

2021-01-06 11:26
Jarosław Kaczyński
Autor: Piotr Grzybowski/Super Express Jarosław Kaczyński

Oj, będzie się działo w 2021 roku w życiu Jarosława Kaczyńskiego! To prawie pewne, tak przynajmniej trzeba przyznać, gdy słyszy się, co wyczytał w gwiazdach astrolog Piotr Piotrowski. Astrolog był gościem programu Moniki Jaruzelskiej i opowiedział o tym, co jego zdaniem może czekać Kaczyńskiego w tym roku, na podstawie zapisu w gwiazdach. Oczywiście nieco z przymrużeniem oka.

W programie Moniki Jaruzelskiej goszczą zwykle politycy, dziennikarze, politolodzy. Czasem jednak w domu po generale Jaruzelskim, pojawiają się zaskakujący goście. Tak było ostatnio, bo Monika Jaruzelska postanowiła zaprosić na rozmowę astrologa Piotra Piotrowskiego. Rozmowa dotyczyła astrologii, religii, polityki, partii i prognoz na rok 2021. Padły też konkretne pytania. Jaruzelska oczywiście zapowiedziała, że wywiad należy odczytywać z dystansem, bo rozmowa jest nieco żartobliwa i warto na nią patrzeć z przymrużeniem oka. W czasie wywiadu padło pytanie o to, czy zmieni się w najbliższym czasie polska scena polityczna. Piotrowski stwierdził: - Wybory planowo dopiero w 2023 roku, natomiast wydaje się, że ten rok będzie przełomowy w dużej mierze dla Zjednoczonej Prawicy. Nie jest tak, że astrologia pozwala przewidzieć co do szczegółów jakiś ciąg zdarzeń. Mówię o ZP, czyli o rządzących.

CZYTAJ>>>Cejrowski na imprezie z celebrytami! To, co zrobił nie mieści się w głowie. Wielu się zdziwi

Po czym dodał: - Kiedy w horoskopie prezesa PiS jest przejście Urana przez Ascendent, czyli taka konfiguracja, która się zdarza raz w życiu, a dwa to jest najbardziej przełomowy i mógłby być najbardziej dewastującym momentem w jego życiu od katastrofy smoleńskiej. To coś co zmienia zupełnie, to jest: utrat kontroli, rodzaj przewrotu... 

Zdaniem astrologa przełom może nadejść w lutym i marcu, to może zawarzyć na przyspieszonych wyborach. Jak dodał Piotrowski aktualna koalicja władzy może nie przetrwać. Co to wszystko oznacza? Nie widomo  do końca, ale brzmi bardzo tajemniczo. Wiadomo jednak, że życie pisze samo najdziwniejsze scenariusze. A co będzie, zobaczymy. 

SPRAWDŹ>>>Krystyna Janda ma dom jak księżniczka! Co za przepych. Luksus aż bije po oczach [ZDJĘCIA]

Oto, co może czekać Kaczyńskiego w tym roku. Jaruzelska wszystko słyszała. To będzie PRZEŁOM?!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE