Jasnowidz Jackowski o wyborach prezydenckich. Wieszczy polityczną AWANTURĘ!

2020-03-25 11:37 PJ
Jasnowidz  Jackowski
Autor: Screen jasnowidz Jackowski You Tube

Wybory prezydenckie 2020 zaplanowane są na 10 maja. To wtedy Polacy mają iść do urn i wybrać prezydenta. Opozycja apeluje, by wybory zostały przełożone na inny termin, ale rządzący nie biorą takiej opcji pod uwagę, podkreślając, że wybory odbędą się w wyznaczonym czasie. Co na to jasnowidz Krzysztof Jackowski? Ma on pewne przeczucia.

Jasnowidz Jackowski na swoim You Tube opublikował nagranie, w którym kilka słów poświęcił też bardzo istotnemu tematowi w polityce, wyborom prezydenckim 2020. Wybory zbliżają się wielkimi krokami, bo mają się odbyć już 10 maja. Co prawda, z wyników ostatniego sondażu przeprowadzonego na zlecenie Super Expressu, Polacy są w większości za zmianą terminu wyborów. Aż 70 proc. badanych opowiedziało się za tym, by termin wyborów prezydenckich przełożyć SPRAWDŹ - WIĘCEJ.

Jakie przeczucia, co do wyborów ma jasnowidz? - Będzie duża awantura w przez te wybory, ale ja mam takie wrażenie, że sytuacja się uspokoi w naszym kraju za mniej więcej piętnaście dni. Mimo wszystko będzie awantura przed wyborami, chyba słuszna. Nie można nazwać tego okresu czasem kampanii przedwyborczej - słyszymy na nagraniu. - Wybory będą przesunięte w czasie w moim odczuciu - twierdzi Krzysztof Jackowski. 

ZOBACZ: Zapytali Szumowskiego o wybory. Ekspert pisze o groźbie dymisji: POLITYCZNA BROŃ ATOMOWA

Więcej o Krzysztofie Jackowskim w książce Przemysława Lewickiego. Można ją już zamówić w w tym miejscu - KLIKNIJ

Super Raport - odcinek 2

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski - książka
Autor: Mat. prasowe
Najnowsze