Jasnowidz Jackowski przewidział chińską zarazę: Będziecie się bali oddychać!

2020-01-31 6:00
Jasnowidz Jackowski PRZEPOWIADA, co się dzieje z człowiekiem po śmierci. To przeraża!
Autor: Kamil K

Mija kolejna doba, gdy z coraz większym niepokojem spoglądamy w kierunku Chin. To właśnie z Państwa Środka rozlewa się na resztę świata śmiertelnie niebezpieczny koronawirus, który zabił już niemal 200 osób. Czy ten kataklizm można było przewidzieć? Tak, zrobił to jasnowidz Krzysztof Jackowski (57 l.)! I to już kilka lat temu!

Liczba zakażonych dochodzi już do 8 tysięcy, a na chińskiego koronawirusa zmarło zaś prawie 200 osób. Te liczby jednak mogą nie być już aktualne, gdy gazeta trafi do czytelników. Zaraza z Chin zbiera śmiertelne żniwo na okrągło i statystyki trzeba uaktualniać z godziny na godzinę. Strach – to uczucie towarzyszące teraz większości z nas. Okazuje się, że ten strach już dawno przewidział najsłynniejszy polski jasnowidz!


– To było kilka lat temu i szczerze mówiąc, zapomniałem już o tym dziwnym odczuciu. Przypomnieli mi kontaktujący się ze mną ludzie – zdradza w rozmowie z „Super Expressem” Krzysztof Jackowski. Jasnowidz z Człuchowa już 5 lat temu w jednej z wizji zobaczył wyraźnie, że ludzie w Polsce będą się bali oddychać. – Widziałem, że powietrze będzie budziło lęk – dodaje Jackowski. Brzmi znajomo i przerażająco, bo w obawie przed koronawirusem coraz więcej z nas stara się przed tym powietrzem chronić.

Czy rzeczywiście powinniśmy się bać? Wizje Krzysztofa Jackowskiego od lat mają bardzo wysoką sprawdzalność. Z jego porad korzystają m.in. rodziny poszukujące swoich bliskich, a nawet prowadzący śledztwa przedstawiciele służb. Jasnowidz z Człuchowa w przeszłości przewidywał już kryzysy, konflikty i wielkie katastrofy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE