Jest ważny komunikat Szydło. Błyskawiczna riposta "Schowaj się, bo..."

2020-01-14 10:01 Paula
Beata Szydło
Autor: East News Beata Szydło

W maju Beata Szydło, która sprawowała funkcję szefowej rządu po 2015 roku, została eruposłanką. W nowym miejscu pracy Szydło dobrze sobie radzi, a w mediach społecznościowych często donosi o tym, czym zajmuje się w Parlamencie Europejskim. Niestety, bywa, że ludzie nie doceniają jej poświęcenia i nawet pod ważnymi komunikatami wytykają jej dawne sprawy.

Beata Szydło w zeszłym roku po raz pierwszy została europarlamentarzystką. W wyborach do parlamentu Europejskiego była premier uzyskała wprost kosmiczny wynik, zgarnęła najwięcej głosów ze wszystkich kandydatów w Polsce. Chociaż nie miała doświadczenia jako eurodeputowana to radzi sobie dobrze, zajmując się sprawami ważnymi dla zwykłych ludzi. Szydło postanowiła powiadomić na Twitterze nad czym będzie właśnie pracować. Wystosowała krótki komunikat na Twitterze. Dowiedzieliśmy się z niego, że wraz z innymi z PE zajmowała się sprawami płac oraz ważną społecznie kwestią bezdomności:- Dzisiaj dwie ważne debaty w PE - o równości wynagrodzeń kobiet i mężczyzn oraz o bezdomności. Warto przypomnieć przy tej okazji, że fundamentem UE powinny być równe prawa wszystkich jej członków - napisała była premier. Nie wszystkim jednak to się spodobało.

W komentarzach niektórzy internauci zaczęli jej wypominać sprawy z okresu, gdy była szefową polskiego rządu, czy wypisywać złośliwości pod jej adresem: - Proszę wezwać europejskich bezdomnych do pozostania w domach podczas mroźnych nocy. A równość płac jak najbardziej, to się nam po prostu należy‼️Ale to na pewno Pani pięknie wykrzyczy; Schowaj się, bo patrzeć nie mogę. Wymagacie równych praw? Dlaczego więc sami nie stosujecie tego prawa i obowiązku w Polsce? Znalazły się też pozytywne komentarze: - I premie, premie też powinny być równo dla wszystkich. Pani się na tym świetnie zna, więc proszę lobbować, żeby nam się wszystkim należały.; Szanowna Pani Beato dziękuję że Pani prowadzi tak ważne debaty. Dziękuję Pani serdecznie w imieniu ludzi którym w życiu podwinęła się noga. Dziękuję za pracę na rzecz tysięcy, jak nie milionów. Dziękuję za to że jest pani, tam gdzie jest i się nie poddaje. Mimo tak wielu spraw; Lubię czytać Pani wpisy TT, są bardzo konkretne, proszę o więcej. Trolle pod tym Pani wpisem, to nie patrioci.Wszystko napiszą za pieniądze od ludzi, którzy chcą zniszczyć nasz kraj. Proszę się tym nie przyjmować, nie warto!Życzę powodzenia i dużo zdrowia w Nowym Roku.Powodzenia.

Zobacz: Tu mieszka Beata Szydło. Miasto z NAJLEPSZYMI PIWAMI i czekoladkami na świecie!

Najnowsze