O romansie Gowina i Muchy plotkowała cała Polska. Prawda okazała się zupełnie inna. Piękna posłanka związała się z Januszem

2021-01-21 12:49 likp
Joanna Mucha, Jarosław Gowin
Autor: Artur Hojny, Łukasz Gągulski Joanna Mucha, Jarosław Gowin

Joanna Mucha to w tej chwili jedno z najgorętszych politycznych nazwisk. Była minister sportu właśnie rozwiodła się z Platformą Obywatelską i dołączyła do Polski 2050 Szymona Hołowni. Wcześniej rozwiodła się jednak ze swoim mężem. Mało kto pamięta, że w 2012 roku cała Polska plotkowała o romansie Joanny Muchy i... Jarosława Gowina, ówczesnego kolegi z rządu PO-PSL. Prawda jednak okazała się zupełnie inna. Mucha nie była związana z Gowinem, tylko z przystojnym ekonomistą Januszem Jankowiakiem.

Wyssane z palca obrzydliwie plotki na temat romansu Joanny Muchy i Jarosława Gowina uprzykrzyły życie obojgu. Jedenaście lat temu obecna polityk Polski 2050 Szymona Hołowni była ministrem sportu, a wicepremier rządu PiS pełnił funkcję ministra sprawiedliwości. Nagle ktoś wymyślił sobie, że ministrowie mają romans i plotka zaczęła żyć swoim życiem. - Ta atmosfera wokół mnie, kiedy rozmawia się o wydumanych ciążach i romansach, nie sprzyja dobrej atmosferze pracy - mówiła wówczas Joanna Mucha na antenie TOK FM. Jarosław Gowin z kolei z obrzydliwych plotek szydził. - Na szczęście nie odkryto największego haka na mnie. To ja byłem tym trzecim, który ukradł księżyc - ironizował w Radiu Zet. Żadnego romansu nie było, ale faktem jest, że piękna posłanka rozwiodła w 2011 roku z Andrzejem Czerniawskim, z którym ma dwóch synów. Potem jednak związała się nie z Jarosławem Gowinem, tylko z ekonomistą Januszem Jankowiakiem. 

ZOBACZ TAKŻE: Koszmar Tuska. Bezlitosny werdykt, już go nie chcą. To koniec! A miało być tak pięknie...

Kim jest Janusz Jankowiak, który związał się z Joanną Muchą? Janusz Jankowiak to znany ekonomista i publicysta. Był głównym ekonomistą m.in. w BRE Banku. Pełnił także funkcję doradcy wicepremiera Janusza Hausnera i premiera Donalda Tuska. 

CZYTAJ TAKŻE: Tego w PiS się nie da zamieść pod dywan. Przemysław Czarnek postawił sprawę jasno. Co na to Morawiecki?

Express Biedrzyckiej - Kamil Bortniczuk: Wymagam od rządu pomocy przedsiębiorcom
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze