O romansie Gowina i Muchy plotkowała cała Polska. Prawda okazała się zupełnie inna. Piękna posłanka związała się z Januszem

2021-01-21 12:49 likp
Joanna Mucha, Jarosław Gowin
Autor: Artur Hojny, Łukasz Gągulski Joanna Mucha, Jarosław Gowin

Joanna Mucha to w tej chwili jedno z najgorętszych politycznych nazwisk. Była minister sportu właśnie rozwiodła się z Platformą Obywatelską i dołączyła do Polski 2050 Szymona Hołowni. Wcześniej rozwiodła się jednak ze swoim mężem. Mało kto pamięta, że w 2012 roku cała Polska plotkowała o romansie Joanny Muchy i... Jarosława Gowina, ówczesnego kolegi z rządu PO-PSL. Prawda jednak okazała się zupełnie inna. Mucha nie była związana z Gowinem, tylko z przystojnym ekonomistą Januszem Jankowiakiem.

Wyssane z palca obrzydliwie plotki na temat romansu Joanny Muchy i Jarosława Gowina uprzykrzyły życie obojgu. Jedenaście lat temu obecna polityk Polski 2050 Szymona Hołowni była ministrem sportu, a wicepremier rządu PiS pełnił funkcję ministra sprawiedliwości. Nagle ktoś wymyślił sobie, że ministrowie mają romans i plotka zaczęła żyć swoim życiem. - Ta atmosfera wokół mnie, kiedy rozmawia się o wydumanych ciążach i romansach, nie sprzyja dobrej atmosferze pracy - mówiła wówczas Joanna Mucha na antenie TOK FM. Jarosław Gowin z kolei z obrzydliwych plotek szydził. - Na szczęście nie odkryto największego haka na mnie. To ja byłem tym trzecim, który ukradł księżyc - ironizował w Radiu Zet. Żadnego romansu nie było, ale faktem jest, że piękna posłanka rozwiodła w 2011 roku z Andrzejem Czerniawskim, z którym ma dwóch synów. Potem jednak związała się nie z Jarosławem Gowinem, tylko z ekonomistą Januszem Jankowiakiem. 

ZOBACZ TAKŻE: Koszmar Tuska. Bezlitosny werdykt, już go nie chcą. To koniec! A miało być tak pięknie...

Kim jest Janusz Jankowiak, który związał się z Joanną Muchą? Janusz Jankowiak to znany ekonomista i publicysta. Był głównym ekonomistą m.in. w BRE Banku. Pełnił także funkcję doradcy wicepremiera Janusza Hausnera i premiera Donalda Tuska. 

CZYTAJ TAKŻE: Tego w PiS się nie da zamieść pod dywan. Przemysław Czarnek postawił sprawę jasno. Co na to Morawiecki?

Express Biedrzyckiej - Kamil Bortniczuk: Wymagam od rządu pomocy przedsiębiorcom
Najnowsze
KOMENTARZE