Kwaśniewska zrobiła niespodziankę Dorocie Wellman. Wykorzystała... Prokopa!

2021-03-04 13:18 jot
Dorota Wellman
Autor: AKPA Dorota Wellman

Kilka dni temu Dorota Wellman obchodziła urodziny. Znana dziennikarka skończyła 60 lat. Z tej okazji ze wszystkich stron płynęły do niej życzenia. Oryginalną i piękną niespodziankę przygotował Wellman była prezydentowa Jolanta Kwaśniewska. Nagrała dla prowadzącej "Dzień dobry TVN" wyjątkowe życzenia.

Dorota Wellman skończyła właśnie 60 lat. Od dawna pracuje jako dziennikarka, jest bardzo znana i lubiana przez widzów. Wielką sympatię zdobyła będąc jedną z prowadzących "Pytanie na śniadanie" lata temu. Potem jej fani mogli ją oglądać już na antenie TVN, gdzie trafiła wspólnie z Marcinem Prokopem, jako para gospodarzy tamtejszej śniadaniówki. W "Dzień dobry TVN" Wellman jest do dziś i to właśnie w czasie tego programu, na żywo pojawiła się wyjątkowa niespodzianka od byłej pierwszej damy Jolanty Kwaśniewskiej. W pewnym momencie programu zaczęto wyświetlać życzenia przesłane Wellman m.in. przez siostry z Broniszewic, czy Jerzego Owsiaka. Nagle pojawiła się na ekranie... Jolanta Kwaśniewska.

Pierwsza dama zrobiła niespodziankę Dorocie Wellman. NIEWIARYGODNE! Reakcja dziennikarki powala

Była prezydentowa przygotowała urodzinowe życzenia dla Wellman w formie wiersza. Pozowała na tle stoku narciarskiego, w narciarskim stroju: - W mieście Warszawie mieszkała dziewczyna, nie była zakałą. Miała psa, męża, kota oraz na imię  Dorota. Miała też Prokopa, co wyrósł na kawał chłopa. (...) Dorotko, w 60. urodziny życzę dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności - mówiła Kwaśniewska. Wellman była zaskoczona życzeniami, a uśmiech nie schodził z jej twarzy. 

CZYTAJ>>>>Prawda o małżeństwie Trzaskowskiego wyszła na jaw! Niedoszła pierwsza dama wyrzuciła to z siebie przy Wellman

Express Biedrzyckiej - Bogusław Liberadzki: Grozi nam cywilizacyjne zacofanie
Najnowsze