Justyna Klimasara ujawnia swoją prawdziwą orientację seksualną. Musieliśmy użyć słownika

2021-10-19 9:28
Justyna Klimasara, Marianna Schreiber
Autor: justynaklimasara/INSTAGRAM, marysiaschreiber/INSTAGRAM Justyna Klimasara, Marianna Schreiber

Lwica Lewicy, Justyna Klimasara postanowiła podzielić się zdaniem na temat Łukasza Schreibera i jego żony, początkującej celebrytki Marianny Schreiber. Nie zostawiła na nich suchej nitki a przy okazji zdradziła swoją prawdziwą orientację seksualną. Okazuje się że Justyna Klimasara ma bardzo sprecyzowaną orientację seksualną.

Marianna Schreiber bardzo szybko zyskała sławę, występując w "Top Model" w TVN. Zakończyła swoją przygodę z programem, odpadając w trzecim odcinku. Z chęcią jednak próbuje swoich sił w show-biznesie. Ostatnio wystąpiła u Kuby Wojewódzkiego, gdzie została zapytana o różne szczegóły ze swojego życia prywatnego. Na pytania odpowiadała niechętnie. Nadal jednak aktywnie prowadzi swojego Instagrama i postanowiła wykorzystać go do promowania autorskiej kampanii społecznej na rzecz Centrum Praw Kobiet. Utworzyła nawet zrzutkę, a uzbierany fundusz ma przekazać fundacji. Zapytaliśmy Justyny Klimasary, czy poprze postulaty żony ministra. Odpowiedziała dość ostro: - Nie weszłabym we współpracę z panią Schreiber, gdyż interesuje mnie polityka. Jestem działaczką, nie planuje być celebrytką. Jej działalność jest dla mnie krzykliwa i nastawiona na tanią sensacje. Jeśli pani Schreiber komuś pomoże to super, ale nie jest to mój styl - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem". Zapytaliśmy także co sądzi o Łukaszu Schreiberze i czy jest w jej guście. - Ja jestem sapioseksualna, interesują mnie walory intelektualne. Nie podoba mi się, ale pasuje do pani Schreiber. Z pozoru elegancki, ale ogólnie nie w moim guście. Tak jak mówiłam najbardziej interesuje mnie głowa, a tutaj widzę zaściankowe i konserwatywne myślenie. On ma się jej podobać - stwierdziła. 

Zainteresowanych czym jest sapioseksualizm odsyłamy do Poradnika Zdrowie, który wyjaśnia wszelkie zawiłości tego upodobania. 

Poniżej galeria, w której porównano Justynę Klimasarę i Mariannę Schreiber

Justyna Klimasara, seksbomba SLD. Najodważniejsze pozycje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE