Kaczyńska z mężem wożą 3-letniego syna niczym lorda po ZOO [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2021-09-18 5:22
Marta Kaczyńska z mężem i synem w ZOO
Autor: PAPARA20 (2) Marta Kaczyńska z mężem i synem w ZOO

Marta Kaczyńska uwielbia spędzać czas z rodziną, szczególnie na świeżym powietrzu, bo doskonale wie, że to dodaje zdrowia. Bratanica prezesa PiS i jej mąż Piotr zabrali ostatnio swojego synka w wyjątkowe miejsce: do gdańskiego ZOO. Malec dobrze się bawił oglądając zwierzęta, a żeby było mu wygodniej rodzice wozili go w specjalnym wózku. Wiemy, ile kosztuje wynajem takiego cacka. Mamy zdjęcia!

Marta Kaczyński jest bardzo aktywna. Często spaceruje, bo doskonale zdaje sobie sprawę, że należy jak najwięcej przebywać na świeżym powietrzu. Ten zdrowy styl życia najwyraźniej chce zaszczepić w swoim najmłodszym synku, 3-latku.To z malcem prawniczka najczęściej wybiera się na spacerki. Jednak ostatnio została przyłapana nie tylko z synkiem, ale i z ukochanym mężem Piotrem. Małżonkowie wraz z chłopczykiem udali się do ZOO w Gdańsku. Cała rodzina wyglądała bardzo modnie. Marta w wytartych dżinsach i kurtce w kolorze khaki, a jej mąż w dżinsach z dziurami i bomberce stylizowanej na kurtę lotników z futerkiem. Marta Kaczyńska z mężem pokazywali synkowi przeróżne zwierzęta. Taka wizyta w ogrodzie zoologicznym z pewnością jest wartościowa, jeśli chodzi o rozwój dziecka, które poznaje świat.

Chłopczyk jednak nie musiał zwiedzać ZOO o własnych siłach, bo rodzice zatroszczyli się o pojazd dla niego. Wynajęli specjalny drewniany wózeczek, którym można przewozić bagaże do 40 kg oraz dzieci do 7 lat. To duże ułatwienie dla rodziców, którzy wybierają się z pociechami na kilkugodzinne zwiedzanie ogrodu. Ile kosztuje taka przyjemność? Wynajem wózka na dwie godziny zwiedzania to 10 zł oraz 20 zł kaucji. Za wynajem całodzienny trzeba zapłacić 20 zł oraz 10 zł kaucji. Synek Kaczyńskiej z pewnością miał wiele radości z jeżdżenia w drewnianym wózku, niczym panicz, który ciągnął dzielnie jego tata! 

Wspólnie spędzony czas nie odbył się bez niespodzianek. Kaczyńska z trzecim mężem i synkiem wybrali się na lody. Ona raczyła się też ciepłym napojem WSZYSCY mężowie Marty Kaczyńskiej. Było ich trzech [ZDJĘCIA]

KACZYŃSKA Z MĘŻEM I SYNKIEM W ZOO: 

Express Biedrzyckiej - Władysław Kosiniak-Kamysz: Braun nakręca spiralę nienawiści, której ja też jestem ofiarą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE