Kaczyński ma w domu TAKĄ MASZYNĘ! Padniesz ze śmiechu [WIDEO]

2019-12-06 9:11 LIKP, KS
Jarosław Kaczyński
Autor: Marek Zieliński/Super Express

Tego po prezesie Prawa i Sprawiedliwości się nie spodziewaliśmy. Wiele osób myślało, że Jarosław Kaczyński z nowoczesnymi sprzętami jest na bakier. Okazuje się jednak, że z różnymi nowinkami potrafi sobie radzić całkiem nieźle. Jego prawa ręka, człowiek, który zna mnóstwo tajemnic szefa PS, ujawnił w programie "Politycy od kuchni", że Kaczyński ma w domu specjalną maszynę. Puszcza z niej laser!

Padniesz ze śmiechu, gdy dowiesz się, jaki sprzęt ma w domu Jarosław Kaczyński.  Wszystko powiedział w "Politykach od kuchni" Adama Lipiński, wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości.  Okazuje się, że szef partii rządzącej ma w domu specjalną maszynę dla... kota. Potrafi ona zdziałać cuda. Co to za sprzęt? ZOBACZ MATERIAŁ WIDEO

Przepędzili polityków i zaczęli rządzić sami. W którym mieście taka heca?

Lipiński, gdy był w domu Kaczyńskiego, omawiał z prezesem ważne sprawy. Niestety rozmowę utrudniał im niesforny kot. Sprytny Kaczyński jednak sposobem zajął denerwującego futrzaka. - Kot strasznie nam przeszkadzał i prezes wyciągnął takie urządzenie na stół, włączył je, i te urządzenie emitowało taką czerwona kropeczkę, która szalała po całym mieszkaniu, a kot za nią też szalał - zdradził Piotrowi Lekszyckiemu i Kamilowi Szewczykowi wiceprezes PiS.

CAŁY PROGRAM "POLITYCY OD KUCHNI" Z UDZIAŁEM ADAMA LIPIŃSKIEGO ZOBACZYSZ JUŻ W PIĄTEK WIECZOREM NA SE.PL

Najnowsze
KOMENTARZE