Kaczyński na cmentarzu. Pojechał uczcić mamę. Nie miał chwili spokoju [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2022-05-27 16:30
Kaczyński na cmentarzu. Pojechał uczcić mamę
Autor: PAWEŁ DĄBROWSKI / SUPER EXPRESS (2)

Prezes Jarosław Kaczyński nie zapomniał o Dniu Matki. W święto (26 maja) wybrał się na cmentarz, by pomodlić się przy grobie swojej ukochanej matki Jadwigi. Nie poszedł z pustymi rękami. Na pomniku zostawił dla mamy stroik z czerwonych róż. Jednak nawet w tak ważnym miejscu nie miał do końca spokoju i prowadził rozmowy przez telefon.

Jarosław Kaczyński pamiętał o Dniu Matki

Prezes PiS Jarosław Kaczyński wybrał się w czwartek, 26 maja, czyli w Dniu Matki na warszawskie Stare Powązki, by złożyć na grobie mamy kwiaty. Matka Kaczyńskiego, Jadwiga Kaczyńska, zmarła przeszło 9 lat temu, czyli w 2013 roku. Została pochowana w grobowcu swojej rodziny na Starych Powązkach. W grobie tym pochowani są jej rodzice: matka Stefania Jasiewicz z domu Szydłowska, ojciec Aleksander oraz starsza siostra z mężem. Grób jest okazały, z piękną, wysoką tablicą z czarnego kamienia, która góruje nad innymi pomnikami na Powązkach. 

Jarosław Kaczyński odwiedził grób matki na Starych Powązkach

Jarosław Kaczyński pamięta o kochanej mamie i często odwiedza jej grób. Nie mogło być też inaczej w Dniu Matki. Prezes Prawa i Sprawiedliwości pojawił się na cmentarzu w towarzystwie ochroniarzy, którzy pomogli mu uporządkować pomnik. Panowie uprzątnęli wcześniej złożone wiązanki, a także zamietli liście i wyrzucili wypalone znicze, powymieniali wkłady. Uwijali się bardzo sprawnie. Wszystko po to, by na pomniku zostawić ład i jak najlepszy porządek.

Prezes Jarosław Kaczyński przyniósł ze sobą na grób mamy piękny stroik z czerwonych róż, które jak wiadomo są symbolem miłości i pamięci o bliskich. Elegancki stroik postawił na środku pomnika.

Prezes PiS nie miał spokoju nawet na cmentarzu

Wiadomo, że Kaczyński ma na głowie wiele spraw, w końcu jest nie tylko wicepremierem, ale i szefem partii, więc nawet na cmentarzu musiał znaleźć czas, by porozmawiać chwilę przez telefon. Na szczęście miał też czas na modlitwę i zadumę, a wiadomo, że nawet najpiękniejsze kwiaty nie są aż tak ważne, jak modlitwa i chwila skupienia przy grobie najbliższych.

CZYTAJ TEŻ: Tusk uczcił Dzień Matki i wywołał burzę! Ludzie wytknęli mu jedno

ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA WIZYTA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO NA CMENTARZU. KLIKNIJ W ZDJĘCIA NIŻEJ:

Sedno Sprawy - Jarosław Kaczyński
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE