Kaczyński na rocznicy ślubu Kurskich! Wyciekły zdjęcia z knajpy!

2021-07-22 19:01
Kaczyński na rocznicy ślubu Kurskich! Wyciekły zdjęcia z knajpy!
Autor: Łukasz Gągulski, Piotr Grzybowski/Super Express Kaczyński na rocznicy ślubu Kurskich! Wyciekły zdjęcia z knajpy!

Jarosław Kaczyński (72 l.) rok temu był na ślubie Joanny i Jacka Kurskich, a teraz przyjął zaproszenie na ich pierwszą rocznicę! Impreza, w której brał udział m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński, odbyła się w modnej, krakowskiej restauracji. A po wszystkim Kurscy, podobnie jak rok temu po ślubie, udali się na Wawel. - Nie znam bardziej kochającego i mądrego człowieka niż Jacek - mówi nam Joanna Kurska.

Jarosław Kaczyński na pierwszej rocznicy ślubu Joanny i Jacka Kurskich w Krakowie! Oto zdjęcia zrobione przez łowców autografów przed krakowską restauracją! Z uroczystego przyjęcia razem z Joanną i Jackiem Kurskimi wychodzi odświętnie ubrany, uśmiechnięty Jarosław Kaczyński. Według naszych informacji na tym rocznicowym bankiecie byli także inni ważni politycy Prawa i Sprawiedliwości. Spod restauracji pojechali na Wawel, by tak samo, jak rok temu, złożyć kwiaty na grobie Lecha i Marii Kaczyńskich. Przypomnijmy, że prezes TVP Jacek Kurski z okazji pierwszej rocznicy ślubu zrobił żonie niespodziankę i zabrał ją na romantyczną kolację. Czas spędzili na tarasie z widokiem na stary Kraków. - Nie znam bardziej kochającego i mądrego człowieka niż Jacek. To urodzony strateg, wrażliwy ojciec i wspaniały mąż. Bardzo się troszczy o naszą córeczkę Annę Klarę Teodorę – powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" Joanna Kurska. 

Super Raport 22.07 (Goście: Marek Sawicki - PSL-Koalicja Polska, Jan Maria Jackowski - senator PiS)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE