Jarosław Kaczyński odwołuje operację nogi. Ważne powody

2021-07-22 12:34
Jarosław Kaczyński
Autor: Sebastian Wielechowski/SE Jarosław Kaczyński

Choć Jarosław Kaczyński (72 l.) coraz bardziej utyka na jedną nogę, nic sobie z tego nie robi i wciąż odkłada operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, dzieje się tak z dwóch powodów: powrotu do krajowej polityki największego politycznego wroga, czyli Donalda Tuska (64 l.) i możliwych wcześniejszych wyborów na wiosnę. - Operacja i rehabilitacja wyłączyłyby Jarosława na wiele tygodni z politycznej aktywności – zaznacza ważny polityk PiS.

Jarosław Kaczyński kontra Donald Tusk. To będzie starcie dwóch największych politycznych gigantów od lat! I chociaż politycy PiS lekceważąco podchodzą do powrotu do Polski Donalda Tuska, to w nieoficjalnych rozmowach przyznają, że nie wolno go ignorować. Swojego odwiecznego rywala nie pomija również Jarosław Kaczyński. I to do tego stopnia, że gotów jest poświęcić operację kolana dla „operacji Tusk”. - Jarosław odkłada zabieg, ale nie może go przecież odkładać w nieskończoność. Zalecałbym mu przeprowadzenie operacji jak najszybciej, chociaż z tego co wiem, on się do niej nie kwapi, bo to wyłączyłoby go z politycznej aktywności, a bez niego w roli szefa i lidera Zjednoczonej Prawicy, to wszystko może runąć. W dodatku pojawił się groźny przeciwnik, czyli Donald Tusk, którego nie można lekceważyć – opowiada nam ważny polityk PiS. Jak się dowiedzieliśmy, niewykluczone, że do końca roku Kaczyński odejdzie z rządu, żeby mieć więcej czasu na partię i zdrowie. - Wtedy mógłby mieć np. operację na nodze. Chyba, że na wiosnę odbędą się wybory… Widzi pan, nigdy nie ma dobrego momentu – kwituje nasz rozmówca z PiS. 

NIE PRZEGAP: Debata Tuska z Kaczyńskim w telewizji. Ważny człowiek prezesa PiS nie pozostawia złudzeń!

Super Raport 21.07 (Goście: Paweł Kowal - Koalicja Obywatelska, Jan Strzeżek - Porozumienie)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE