Kaczyński wywiesił w oknie własne zdjęcie. Obok... MATKI BOSKIEJ. Pilna potrzeba remontu

2020-07-30 7:00 BEKA, KS
Jarosław Kaczyński
Autor: Marek Kudelski Jarosław Kaczyński

To jedna z najbardziej znanych, a jednocześnie najbardziej tajemniczych willi w Polsce. Dom Jarosława Kaczyńskiego (71 l.) na warszawskim Żoliborzu to jego oaza, ale także miejsce wielu politycznych spotkań. Od dawna mówi się o tym, że budynek potrzebuje pilnego remontu. Jednak naszą uwagę wzbudził fakt, że w oknie willi prezes PiS trzyma… swoje zdjęcie! Obok... Matki Boskiej. Zobacz jak mieszka Jarosław Kaczyński, najnowsze zdjęcia willi prezesa na bajecznie drogim warszawskim Żoliborzu możesz obejrzeć w galerii na końcu artykułu.

Tak mieszka Jarosław Kaczyński: jego własna podobizna w oknie obok Matki Boskiej

Zakratowane okna, eleganckie białe firanki, a między nimi okładka tygodnika z podobizną Jarosława Kaczyńskiego, która przypomina o tym, że został ogłoszony „Człowiekiem Roku”. Jak widać prezes PiS ma wielki sentyment do tego wydarzenia, bo okładka, którą trzyma w oknie, ma już 15 lat! Być może ma ona umilić przebywanie w domu, który wymaga pilnego remontu. Cioteczny brat Jarosława Kaczyńskiego przekonuje jednak, że szef PiS zupełnie się tym nie przejmuje. - Na razie nie cieknie prezesowi dach, wszystko się trzyma! Zresztą Jarek nie przywiązuje do takich rzeczy najmniejszej wagi. On jest człowiekiem, który żyje troszkę wyżej niż my wszyscy, to jest człowiek-mózg, to genialny strateg. A może by i chciał by mu zrobiono jakiś mały remont domu z zewnątrz, ale jak mówię, Jarek nawet takich rzeczy nie zauważa – mówi nam Jan Maria Tomaszewski.

Jarosław Kaczyński ma swoje zdjęcie w oknie
Autor: Paweł Dąbrowski Jarosław Kaczyński ma swoje zdjęcie w oknie

Zobacz jak mieszka Jarosław Kaczyński, jego willa na Żoliborzu warta jest małą fortunę, wszystkie zdjęcia są w galerii poniżej. Informacje o majątku Kaczyńskiego znajdziesz TUTAJ. 

Express Biedrzyckiej - Michał Wójcik: Konkluzje szczytu są niepokojące
Najnowsze