Kaczyński z winem przychodzi do jego DOMU. Rysunki dzieci UJAWNIAJĄ prawdę [WIDEO]

2020-09-15 20:25 Piotr Lekszycki, Kamil Szewczyk
Jarosław Kaczyński
Autor: Piotr Grzybowski/Super Express Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński jest kawalerem i nie ma swoich dzieci, Nie oznacza to jednak, że unika kontaktów z maluchami. Prezes PiS - jak wiadomo - jest dziadkiem dla wnuków swojego brata Lecha Kaczyńskiego. Okazuje się też, że nie tylko dzieci Marty Kaczyńskiej uwielbiają szefa partii rządzącej. Nieznany sekret z życia Jarosława Kaczyńskiego w programie "Polityczny spacer" ujawnił jego wieloletni współpracownik Adam Bielan.

Choć Adam Bielan formalnie należy do Porozumienia Jarosława Gowina, to bez wątpienia jest politycznym przyjacielem Jarosława Kaczyńskiego. Bielan - mimo że od prezesa PiS jest znacznie młodszy - przeszedł z nim na "ty".W programie "Polityczny spacer" Kamila Szewczyka i Piotra Lekszyckiego europoseł Zjednoczonej Prawicy zdradził, że Kaczyński bywa u niego w domu. - Moje dzieci uwielbiają prezesa, szczególnie córka, która uważa, że prezes rządzi w Polsce - powiedział Bielan. Reakcja jego pociech na wizyty Kaczyńskiego po prostu powala. Zobacz w materiale wideo, jakie niespodzianki szefowi PiS przygotowują dzieci Adama Bielana. 

Adam Bielan - Polityczny Spacer

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Adam Bielan w Radiu PLUS
Autor: Radio Plus Adam Bielan w Radiu PLUS

Jarosław Kaczyński, gdy przychodzi do państwa Bielanów, przynosi kwiaty dla pani domu i wino dla gospodarza. Z kolei dzieci europosła rysują prezesowi PiS laurki, które ujawniają prawdę o nim. Na malunkach pociech Bielana znajdują się bowiem koty, które przecież Kaczyńskiemu są szczególnie bliskie. 

CZYTAJ TAKŻE: ZAWIERUCHA pod domem Kaczyńskiego! Przyszli rozmawiać o KOALICJI [WIDEO]

Najnowsze