Tajne spotkanie Kaczyńskiego z Ziobrą! Minister ujawnia szczegóły

2021-03-02 16:20 ks
Kaczyński z Ziobrą, bez Gowina
Autor: Artur Hojny/Super Express Kaczyński z Ziobrą, bez Gowina

Przełom w wojnie na prawicy?! Jarosław Kaczyński (72 l.) spotkał się ze Zbigniewem Ziobrą (51 l.), aby wyjaśnić niekończące się konflikty w obozie Zjednoczonej Prawicy! - Takie spotkanie było potrzebne, według mojej wiedzy przebiegło w dobrej atmosferze. Będą najpewniej kolejne rozmowy – ujawnia nam minister i poseł Solidarnej Polski Michał Wójcik (50 l.). Co ciekawe, w spotkaniu nie wziął udziału drugi z koalicjantów, szef Porozumienia Jarosław Gowin (60 l.)

- Trzeba się zjednoczyć, a kto tego nie rozumie, kto tego nie robi, po prostu jest kimś, kto szkodzi – mówił Jarosław Kaczyński w rozmowie z PAP m.in. po tym, jak coraz mocniej narasta konflikt o przywództwo w Porozumieniu między Jarosławem Gowinem a Adamem Bielanem oraz po tym, jak większość ziobrystów zagłosowała w Sejmie razem z opozycją w sprawie przedstawienia przez ministra Piotra Glińskiego (67 l.) informacji w kwestii przyznawania rekompensat z Funduszu Wsparcia Kultury. Mało tego! Solidarna Polska chce wystawić swojego kandydata w wyborach na prezydenta Rzeszowa na co oburza się PiS. - Jeżeli tak będzie, że koledzy z Solidarnej Polski rozstaną się z popieraniem rządu, wtedy rząd rozstanie się z kolegami z Solidarnej Polski – zaznaczył w RMF FM poseł PiS Marek Suski (63 l.).

Tymczasem niekończącej się wojny ma już dość Jarosław Kaczyński. I żeby uspokoić nastroje spotkał się ze Zbigniewem Ziobrą, ale bez udziału Jarosław Gowina. - Domyślam się, że rozmowa dotyczyła ostatnich wydarzeń, naszej przyszłości w obozie Zjednoczonej Prawicy – opowiada nam minister Michał Wójcik z SP. Pytany o wcześniejsze wybory i ewentualne rozstanie SP z PiS dodaje: - Jesteśmy gotowi na każdy scenariusz, proponowałbym przy tym ostudzenie emocji politykom, również polecam to mojemu serdecznemu koledze Markowi Suskiemu. Musimy pamiętać, że jakikolwiek spór między nami a PiS zostanie wykorzystany przez opozycję, która przebiera nogami. Za wszelką cenę PO chce powrócić do władzy a do tego nie można dopuścić – skwitował Michał Wójcik.

NIE PRZEGAP: Jak teraz mieszka Jolanta Kwaśniewska? Szok, nikt by się nie spodziewał

Arabowie usłyszeli prawdę o LGBT w Polsce. Są w szoku. Komentarz Adama Federa [WIDEO].
Najnowsze