Kaja Godek w dzikiej furii broni Matki Bożej! Chce pieniędzy i podaje numer konta

2021-03-02 15:52 likp
Kaja Godek
Autor: Piotr Grzybowski / SE

Kaja Godek znana jest z ekspresyjnego wyrażania swoich myśli. Tym razem jednak najsłynniejsza polska "prolajferka" została doprowadzona do szewskiej pasji. Wszystko przez wyrok sądu. Antyaborcyjna aktywistka nie mogła tego zostawić. Kaja Godek wpadła w dziką furię i zaczęła bronić Matki Bożej. To jednak nie wszystko. Przy okazji działaczka podała numer konta, bo chce pieniędzy. - Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie - oznajmiła na Facebooku. Na co zbiera Kaja Godek?

Dla Kai Godek wyrok Sądu Rejonowego w Płocku to straszny cios. Trzy aktywistki LGBT, które były oskarżone o o obrazę uczuć religijnych przez profanację Matki Boskiej Częstochowskiej i Jezusa Chrystusa, zostały uniewinnione. Prokuratura domagała się dla nich kary 6 miesięcy ograniczenia wolności (WIĘCEJ O TYM PRZECZYTASZ TUTAJ). Słynna działaczka antyaborcyjna, gdy dowiedziała się o decyzji sądu, wpadła dziką w furię. - Sąd I instancji uniewinnił Elżbietę P, Joannę G.-I. oraz Annę P. w procesie związanym z rozklejeniem w Płocku sprofanowanego kolorami LGBT wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej. Tym samym przyzwolił na lewacką agresję na Boga i Jego Matkę oraz na katolików - grzmiała Kaja Godek na Facebooku. Jej zdaniem sędzia prowadząca sprawę "nie dopuściła dowodów, o jakie wnosili oskarżyciele posiłkowi, a w trakcie procesu okazywała uprzedzenie wobec osób, których uczucia religijne zostały zranione". - Uzasadnienie brzmi bardziej jak publicystyka homoaktywisty niż jak wyrok wydany w imieniu Rzeczypospolitej - oceniła Kaja Godek, która przy okazji zachęciła internautów do wsparcia finansowego.  

CZYTAJ TAKŻE: Kobieta zafunduje horror Marcie Lempart?! "Już za chwileczkę, już za momencik". Ciarki przechodzą po plecach

Antyaborcyjna aktywistka zaapelowała o wsparcie dla swojej fundacji. - Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż nam to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie - podkreśliła Kaja Godek i podała numer konta. 

ZOBACZ TEŻ: Definitywny koniec Donalda Tuska?! "Coś się zmieniło". Potworny cios w byłego premiera

„LGBT to ludzie”. Protest przeciwko słowom abp. Marka Jędraszewskiego
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze