Wpadka Kasi Tusk. Nie zauważyła drobiazgu. Fanka ostro: "Jeden szczegół mi przeszkadza"

2021-04-29 21:48
Kasia Tusk  - 2020
Autor: Piotr Hukalo/East News Kasia Tusk - 2020

Kasia Tusk już od kilku lat prowadzi konto na Instagramie związane z jej blogiem "Make life easier". Publikuje na nim treści związane z modą, urodą i stylem życia. Wrzuca też mnóstwo zdjęć z sesji, w czasie których prezentuje modne stroje. Jednak ostatnio zaliczyła małą i wpadkę, która sprawiał, że jej wierna fanka nie pozostała obojętna i zabrała głos. Miłośniczka Kasi Tusk odważyła się na zwrócenie jej uwagi. Poszło o dosłownie jeden, mały szczegół.

Kasia Tusk od lat spełnia się jako prowadząca blog o modzie, urodzie i stylu życia. W swoich wpisach podpowiada, co jest teraz modne jeśli chodzi o ubrania i stylowe dodatki, poleca, jak najlepiej pielęgnować urodę. Jednak odkąd sama została mamą, pamięta też, by pochylać się nad tematami związanymi z macierzyństwem. Kasia dzieli się też w sieci masą zdjęć, które publikuje na blogu i Instagramie. Czasem pokazuje, jak spędza czas z rodziną, czasem jak gotuje, ale nie zapomina też o pokazywaniu sesji, w których główną rolę grają stroje. Bo moda to przecież jej wielka pasja.

Ostatnio Kasia Tusk zdecydowała się na przypomnienie kobietom, że warto mieć w swoje szafie stroje w paski, co kojarzy się ze stylem marynarskim, a ten nieodłącznie kojarzony jest z wakacjami i latem: - Na prawdziwą wakacyjną pogodę trzeba jeszcze poczekać, ale pasiaste swetry można już nosić - chociażby zarzucone na marynarkę (ach ten nadmorski klimat) - poleciła Kasia i... nawet nie zauważyła, że zaliczyła wpadkę! W sumie taką, którą można wybaczyć, bo to tylko niedopatrzenie. Jednak internauci zawsze widzą dosłownie wszystko!

Ziemkiewicz pokazał, co ma nad biurkiem. To zdjęcie żony. Ten widok zapiera dech w piersiach!

Zwykle perfekcyjna i zwracająca uwagę na wszystkie detale Kasia, teraz przegapiła szczegół, który wychwyciła uważna internautka. Fanka Kasi Tusk nie wytrzymała i zwróciła uwagę na jedno. Co  takiego? Oto jedna z fanek wypatrzyła, że na zdjęciu Kasi, pod ławką na której siedzi blogerka, leży... niedopałek papierosa! - Pani styl jest dla mnie doskonały, zdjęcia także - zaczęła fanka i dodała: - ale jeden szczegół mi przeszkadza 🤭jak nigdy. Pet papierosa pod Panią. Kasia nie udała, że nie zauważyła  wpisu, postanowiła odpowiedzieć: -  niestety ludzie śmiecą 😢 -  skomentowała smutno córka Tuska, na co fanka podsumowała, że to prawda, ale w Polsce i tak jest czysto. Myślicie, że jest szansa na to, by zmienić złe nawyki tych, którzy nie dbają o środowisko? Komentujcie. 

Express Biedrzyckiej - Sławomir Nitras: Tusk nie powinien był zabierać pieniędzy z OFE
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE