HIT! Nie uwierzysz, gdzie Donald Tusk upchał butelkę coli. Spryciarz nad spryciarze

2021-09-21 7:33
Donald Tusk
Autor: PAPARA26 (2) Donald Tusk

Donald Tusk (64 l.) zawsze znajdzie chwilę, żeby w weekend spędzić trochę czasu z rodziną. Tym razem najbliżsi przewodniczącego PO mogli się cieszyć smakiem pysznych napojów. Przed spotkaniem Donald Tusk wykonał misję specjalną – ruszył do znanej restauracji po kawę i colę. Nie uwierzysz, gdzie były premier upchał butelkę. Ale z niego spryciarz!

Choć polityczny weekend był dla Donalda Tuska wyjątkowo gorący za sprawą Konwencji Krajowej PO w Płońsku, gdzie musiał dyscyplinować partyjnych kolegów, to jednak znalazł kilka chwil, by spotkać się w Sopocie z najbliższymi.

Nie przegap: Takiego Donalda Tuska jeszcze nie widzieliśmy! Totalna zmiana. Sprawdź sam

Zanim odwiedzili go córka Kasia (34 l.) i najmłodsza wnusia (1 mies.), dziadek Donald wyskoczył po drobne zakupy. Szef PO często funduje rodzinie słodkości i kawę z pobliskiej kawiarenki. Tym razem jednak dostał zamówienie specjalne i ruszył po kawę do znanej restauracji. Okazało się, że przywiózł coś jeszcze. W tylnej kieszeni spodni sprytnie ukrył butelkę coli. Taki tata i dziadek to prawdziwy skarb!

Nie przegap:

- Kasia Tusk urodziła drugie dziecko! Mamy potwierdzenie [TYLKO U NAS]

- Kasia Tusk z dzieckiem na rękach. Szła w obstawie. Młoda mama kwitnie po porodzie ZDJĘCIA

Sonda
Jak oceniasz Donalda Tuska w roli dziadka?
prof. Antoni Dudek: Dla Tuska ważniejsze są emocje niż program [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE