Kasia Tusk z zaokrąglonym brzuszkiem. Poleca herbatkę dla kobiet w CIĄŻY [DUŻO ZDJĘĆ]

2018-10-02 6:00 AKA
Kasia Tusk pije herbatkę dla kobiet w ciąży
Autor: se.pl

Nie ma wątpliwości – małżeńskie życie świetnie się układa Kasi Tusk (31 l.) i Staszkowi Cudnemu (31 l.)! Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, na których przyłapaliśmy zakochanych podczas jesiennego spaceru po Trójmieście. Nieco wcześniej na swoim blogu księżniczka Europy zachwalała właściwości herbatek doskonałych m.in. dla kobiet w ciąży i chwaliła się, że rodzice przyjadą do Sopotu, by przygotować domowe dania. Czy to właśnie po tej uczcie Kasia tak się zaokrągliła na brzuszku?

„Domowe jedzenie to coś, co doceniam ostatnio w szczególny sposób. Tym bardziej cieszę się więc na ten weekend – moi rodzice (…) w końcu spędzą z nami weekend. A to oznacza, że można już szykować brzuchy na najlepszego pieczonego indyka na świecie”

- rozmarzyła się na blogu Kasia. Z pewnością Donald Tusk (61 l.) i jego żona Małgorzata (61 l.) dopieścili i zadbali dobrze o samopoczucie swej córki. Jak widać, podczas spaceru prezentowała się kwitnąco.

Pyszne domowe jedzenie ma jednak jeden minus – można się zapomnieć i zjeść więcej niż się powinno. Przez to można by nawet pomyśleć, że ów amatorka domowej kuchni, gdy odzieje zbyt obcisły sweter, jest w ciąży! Obiadki mamusi mają jeden niewątpliwy plus – są zdrowe. A zdrowie jest priorytetem dla Kasi Tusk i dlatego tak bardzo je docenia.

Zdrowa jest również japońska zielona herbata, której walory zachwalała na swoim blogu. „Nareszcie znalazłam zieloną herbatę, która mi smakuje (…) Dzięki znikomej zawartości kofeiny kukicha (tak się nazywa owa herbatka – red.) świetnie nadaje się do picia dla dzieci, kobiet w ciąży i o późnych porach dnia” - pisze na MakeLifeEasier.

To prawda – ten napar idealnie nadaje się dla przyszłych mam, także dzięki łagodnemu smakowi i oczyszczającym właściwościom. Z pewnością więc, gdy Kasia zdecyduje się na macierzyństwo, będzie ją piła!

Twój pupil jest bezcenny, ale karma czy zabawki już niekoniecznie. Sprawdź rabaty na stronie ZOOplus kody rabatowe.

Najnowsze