Katarzyna Kolenda-Zaleska wyznała, co kiedyś robiła z Moniką Olejnik! Kto by się spodziewał?

2021-06-22 17:38
Katarzyna Kolenda-Zaleska i Monika Olejnik
Autor: Instagram Katarzyna Kolenda-Zaleska i Monika Olejnik

Katarzyna Kolenda Zalewka i Monika Olejnik to dwie z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w polskiej telewizji. Zazwyczaj na ekranie nie widujemy ich razem – Katarzyna Kolenda-Zaleska jest związana z „Faktami” TVN, gdzie przygotowuje materiały, a Monika Olejnik skupia się na prowadzeniu „Kropki nad i”. Zdawać by się mogło, że dziennikarki nie mają ze sobą wiele wspólnego, a jednak… Reporterka postanowiła ujawnić, co ją łączy z redakcyjną koleżanką.

Katarzyna Kolenda-Zaleska dziś jest nie tylko szanowaną i popularną dziennikarką, ale też prezeską fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Wiele osób nie wyobraża sobie stacji TVN bez niej – nic w tym dziwnego, ponieważ Katarzyna Kolenda-Zaleska jest w niej obecna niemal od samego początku, podobnie zresztą jak Monika Olejnik. Mało kto jednak by się spodziewał, jak wyglądały ich początki kariery w nowopowstałej stacji TVN24. Okazuje się, ze choć teraz ich praca wygląda zupełnie inaczej, 20 lat temu trzymały się razem. Przy okazji wspomnień Katarzyna Kolenda-Zaleska pokazała wspólne zdjęcie z koleżanką i ujawniła, co robiły razem lata temu.

Nie przegap: Zmęczona twarz Katarzyny Kolendy-Zaleskiej z bliska. Przerwa od telewizji była konieczna

- Tyle mamy wspólnych wspomnień. Razem wystawałyśmy na mrozie czekając na polityków, biegałyśmy po Sejmie i zapowiadałyśmy nasze programy. 20-lecie TVN24 to też nasza wspólna historia przyjaźni, sporów politycznych i długich dyskusji – napisała na swoim Instagramie dziennikarka.

Zobacz: To niebywałe, co Kolenda-Zaleska trzyma w domu. Widzowie TVN będą w szoku

Kto by się spodziewał, że zaczynały w zasadzie w taki sposób? Jak widać, nadal tworzą zgrany zespół i odniosły godny pozazdroszczenia sukces. Przez tyle wspólnych z pewnością połączył je nie tylko zawód i dziennikarska pasja, ale też przyjaźń. Jedno jest pewne – zarówno Katarzyna Kolenda-Zaleska, jak i Monika Olejnik, na stałe zapisały się w historii TVN.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE