Marcinkiewicz ŻALI SIĘ: Izabel nagrała mnie NAGIEGO w toalecie [WIDEO]

2019-03-05 12:16 DP
Kazimierz Marcinkiewicz nagrany NAGO w toalecie przez Isabel [WIDEO]
Autor: archiwum

Czasem bywa tak, że jest wielkie uczucie, które kończy się z wielkim hukiem! Tak było w przypadku byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza i jego żony Izabeli Olchowicz. U tej pary miało być życie jak marzenie, ale wszystko pękło jak bańka mydlana! Pamiętny jest też filmik, na którym Kazimierz Marcinkiewicz został nagrany. Teraz wyszło na jaw, że na nagraniu był on... nago w toalecie. Były premier Marcinkiewicz sam o tym poinformował.

Wielka miłość czasem wygasa i wtedy jest wielkie rozstanie! Tak bez wątpienia było w przypadku byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza i jego żony Izabeli Olchowicz. Była piękna miłość i cudny ślub. Miało być jak w bajce, ale wszystko pękło jak bańka mydlana! Żar miłości wygasł, a w końcu Marcinkiewicz i Olchowicz rozwiedli się. Kobiecie zostały zasądzone alimenty, ale były premier nie kwapi się, by regularnie przelewać byłej żonie pieniądze. Ona upomina się o to, co jej się należy, a on wydał nie zabierał głosu. Aż do teraz! Marcinkiewicz postanowił wydać oświadczenie, w którym wspomniał też o słynnym nagraniu. Jak się okazuje nagranie zostało wykonane, gdy były premier Marcinkiewicz był w toalecie i to nagi. Sam o tym napisał w oświadczeniu, które opublikował w mediach społecznościowych.

W oświadczeniu zarzucił byłej żonie, że go prześladuje, czyli jest jego stalkerką: - Niestety od 4 lat zalewa mnie fala hejtu, szkalowania, kłamstw i pomówień ze strony mojej byłej żony, od której odszedłem 6 lat temu. Myślałem, że z czasem to minie. Niestety była żona stała się moim stalkerem. A co do nagrania wyjaśnił: - Co więcej w ubiegłym roku ukazał się filmik nakręcony przez moją byłą żonę, gdy nagi byłem w toalecie. 

A tak wygląda to wspomniane nagranie wideo: 

Najnowsze