Kim jest Agnieszka Ścigaj? W ciążę zaszła jako nastolatka! Szokujące fakty z przeszłości posłanki

2021-04-29 14:59 Piotr Lekszycki
Agnieszka Ścigaj
Autor: EAST NEWS Agnieszka Ścigaj

Kim jest Agnieszka Ścigaj? O byłej posłance ruchu Kukiz'15 zrobiło się głośno, gdy ogłosiła w Sejmie powstanie nowego koła parlamentarnego. Obok Agnieszki Ścigaj w kole Polskie Sprawy znaleźni się Andrzej Sośnierz i Paweł Szramka. Do tej pory Agnieszka Ścigaj była dość popularna, ale dopiero teraz jej polityczna kariera może nabrać zawrotnego tempa. Co wiemy o życiu prywatnym posłanki? Ujawniamy szokujące fakty z jej przeszłości. Agnieszka Ścigaj w ciążę zaszła jako nastolatka i przez to nie mogła przez to pójść na wymarzoną medycynę.

Kim jest Agnieszka Ścigaj? Parlamentarzystka wywołała spore zamieszanie, ogłaszając powstanie koła poselskiego Polskie Sprawy. Niedawno wystąpiła też na konwencji Porozumienia Jarosława Gowina. Do formacji wicepremiera jednak nie przystąpiła. Za to do koła Agnieszki Ścigaj zapisał się polityk Porozumienia - znany z częstego krytykowania PiS - Andrzej Sośnierz. Skład nowego koła uzupełnia Paweł Szramka. - Jesteśmy ludźmi z różnych ugrupowań, więc mamy zdolność dialogu i szukania różnych rozwiązań. Tak też pojmujemy różne koalicje, jesteśmy gotowi cały czas rozmawiać. Jednak język ma znaczenie: nie może być tak, że ktoś nam coś obiecuje, a my mamy głosować w określony sposób. To nie wchodzi w grę. Oczekujemy dobrej współpracy i dobrego prawa dla Polaków - deklarowała Agnieszka Ścigaj w rozmowie z Interią.

Agnieszka Ścigaj w ciążę zaszła jako nastolatka

Niewiele wiadomo na temat przeszłości 46-letniej blondwłosej posłanki. Ona sama w rozmowie z "Gazetą Krakowską" w 2015 roku ujawniła, że chciała studiować medycynę. Życie jednak potoczyło się inaczej. Agnieszka Ścigaj skończyła liceum medyczne i jeszcze jako nastolatka zaszła w ciążę. To musiało być dla niej szokiem. - Miałam wtedy 19 lat. Myślałam o swoich niespełnionych marzeniach - wspominała. Przyszła posłanka musiała szybko dojrzeć. - Poszłam na studia zaoczne na socjologię. Nie miałam studenckiego życia, bo dziecko trzeba było wychowywać - tłumaczyła Agnieszka Ścigaj, która urodziła dziś już dorosłą córkę - Gabrielę. - Niczego nie żałuję. Widocznie tak miało być - wyznała "Gazecie Krakowskiej". Młoda mama studia skończyła i znalazła pracę w Ośrodku Pomocy Społecznej w Kluczach.

ZOBACZ TAKŻE: Seksowna działaczka zawstydziła Martę Lempart?! Uderzyła w czuły punkt

Córka murem za Agnieszką Ścigaj

Praca ta jednak najwyraźniej nie była szczytem marzeń Agnieszki Ścigaj. Pochłonęło ją za to tworzenie organizacji pozarządowych. W gminie Klucze zaczęły się one mnożyć jak grzyby po deszczu. Powstało ich aż trzydzieści! - Byłam w zarządach tych organizacji. Kiedy zaczynały sobie radzić same, odchodziłam. Świetnie się czuję w tworzeniu czegoś. A jak już coś działa, idę dalej - zdradziła. Jej córka z kolei - także w rozmowie z "Gazetą Krakowską' - udowodniła, że za mamą stoi murem, choć się o nią boi. - Walczy w dobrej sprawie, jest ideowcem, więc trudno będzie ją złamać. Ale będzie jej też pewnie ciężko w społeczeństwie, które często woli się nie wychylać i nie podkreślać swojego zdania - oceniła córka Agnieszki Ścigaj. 

ZOBACZ TAKŻE: Policjant oczarowany urodą Krystyny Pawłowicz. Hanna Lis nie wytrzymała!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze