Kim jest córka posła Piotrowicza, Barbara Piotrowicz?

2017-09-29 16:37
Córka posła PiS została prokuratorem bez konkursu
Autor: ARCHIWUM

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Stanisław Piotrowicz (dawniej prokurator) ma córkę Barbarę Piotrowicz. Jak ustalił "Super Express" córka polityka zarobiła w ciągu roku bardzo dużo pieniędzy. Kim jest córka Piotrowicza, co o niej wiemy?

Córka Piotrowicza to Barbara Piotrowicz. Barbara Piotrowicz jest prokuratorem w Prokuraturze Rejonowej w Krośnie. Wcześniej Piotrowicz pracowała jako adwokat i prowadziła własną kancelarię adwokacką. W 2011 roku Barbara Piotrowicz została wpisana na listę adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej. W tym samym roku otworzyła też wspomnianą kancelarię. W 2016 roku córka Piotrowicza została prokuratorem, jak podawał "Super Express" bez konkursu. Praca wyszła jej na dobre, bo pani prokurator zarobiła w ciągu sporo: - Pani Barbara Piotrowicz zajmuje stanowisko prokuratora Prokuratury Rejonowej w Krośnie od 15 września 2016 r. Pobiera wynagrodzenie zasadnicze określone w ustawie Prawo o prokuraturze oraz rozporządzeniu Rady Ministrów, tj. 2,05 podstawy ustalenia wynagrodzenia zasadniczego prokuratora, czyli 4019,08 zł - poinformowała "Super Express" Wiesława Basak, zastępca prokuratora okręgowego w Krośnie. Miesięcznie Barbara Piotrowicz zarabia 8,2 tys. zł, co dało w sumie w ciagu roku zarobki o wysokości 98,8 tys. zł.

Barbara Piotrowicz jest starszą córką posła Piotrowicza z PiS. Pani prokurator ma starszego o 3 lata brata Sebastiana (lekarza) i młodszą o 13 lat siostrę Aleksandrę, która jest studentką prawa na Uniwersytecie Warszawskim i prawa kanonicznego na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Zobacz: Stanisław Piotrowicz ocenia: Prezydent nie zaskoczył

Sprawdź: Córka posła Piotrowicza zarobiła MAJĄTEK

Polecamy: Córka posła PiS została prokuratorem bez konkursu

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze