Kim jest córka posła Piotrowicza, Barbara Piotrowicz?

2017-09-29 16:37
Córka posła PiS została prokuratorem bez konkursu
Autor: ARCHIWUM

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Stanisław Piotrowicz (dawniej prokurator) ma córkę Barbarę Piotrowicz. Jak ustalił "Super Express" córka polityka zarobiła w ciągu roku bardzo dużo pieniędzy. Kim jest córka Piotrowicza, co o niej wiemy?

Córka Piotrowicza to Barbara Piotrowicz. Barbara Piotrowicz jest prokuratorem w Prokuraturze Rejonowej w Krośnie. Wcześniej Piotrowicz pracowała jako adwokat i prowadziła własną kancelarię adwokacką. W 2011 roku Barbara Piotrowicz została wpisana na listę adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej. W tym samym roku otworzyła też wspomnianą kancelarię. W 2016 roku córka Piotrowicza została prokuratorem, jak podawał "Super Express" bez konkursu. Praca wyszła jej na dobre, bo pani prokurator zarobiła w ciągu sporo: - Pani Barbara Piotrowicz zajmuje stanowisko prokuratora Prokuratury Rejonowej w Krośnie od 15 września 2016 r. Pobiera wynagrodzenie zasadnicze określone w ustawie Prawo o prokuraturze oraz rozporządzeniu Rady Ministrów, tj. 2,05 podstawy ustalenia wynagrodzenia zasadniczego prokuratora, czyli 4019,08 zł - poinformowała "Super Express" Wiesława Basak, zastępca prokuratora okręgowego w Krośnie. Miesięcznie Barbara Piotrowicz zarabia 8,2 tys. zł, co dało w sumie w ciagu roku zarobki o wysokości 98,8 tys. zł.

Barbara Piotrowicz jest starszą córką posła Piotrowicza z PiS. Pani prokurator ma starszego o 3 lata brata Sebastiana (lekarza) i młodszą o 13 lat siostrę Aleksandrę, która jest studentką prawa na Uniwersytecie Warszawskim i prawa kanonicznego na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Zobacz: Stanisław Piotrowicz ocenia: Prezydent nie zaskoczył

Sprawdź: Córka posła Piotrowicza zarobiła MAJĄTEK

Polecamy: Córka posła PiS została prokuratorem bez konkursu

Najnowsze