Kim był ojciec Kamila Durczoka - Krystian Durczok?

2016-12-27 9:41
znicz kondolencje żałoba świeca świeczka
Autor: Aleksandra Ratajczak-Mańka

Ojcem Kamila Durczoka był Krystian Durczok, który od jakiegoś czasu miał zmagał sięz dużymi problemami zdrowotnymi, które wynikać miały z oskarżeń, jakie względem jego syna wystosowali dziennikarze tygodnika "Wprost". Jak zdradzała tygodnikowi "Na żywo" osoba znająca dziennikarza: - Kamil podejrzewa, że nagłe pogorszenie zdrowia taty może być wynikiem stresu, jaki przeżyli jego bliscy po publikacjach magazynu "Wprost", oskarżających go o mobbing i molestowanie podwładnych. Kim był ojciec znanego dziennikarza?

Ojciec Kamila Durczoka nie był związany z mediami. Za czasów PRL Krystian Durczok prowadził warsztat samochodowy, a po transformacji założył sieć salonów samochodowych na Śląsku. Jednoosobową własność prywatną zarejestrował w 1978 roku. Rodzaj świadczonej przez nią działalności został w Europejskiej Klasyfikacji Działalności sklasyfikowany jako: Obsługa i naprawy pojazdów mechanicznych. Jej siedziba mieściła się od wielu lat w Katowicach przy ul. Hierowskiego. Specjalizowała się w obsłudze samochodów marki Suzuki.

Kamil Durczok ujawnił w swojej książce, że ojciec bardzo dbał o niego w okresie, w którym miewał on myśli samobójcze. Syn zmarłego wielokrotnie podkreślał, że ojciec był dla niego wielkim wsparciem w tamtym czasie. To m.in. dla ukochanego taty był zdeterminowany walczyć o swoje dobre imię.

 

Zobacz także: Michnik SKARŻY SIĘ na PiS: Władza postanowiła z nas wypić krew i dziurki nie zostawić

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE