Kinga Duda jest nieprawdopodobnie chuda! Te zdjęcia obnażają prawdę. Ile waży córka Andrzeja Dudy?

2021-06-07 14:38
Kinga Duda
Autor: PAPARA53 Kinga Duda

Kinga Duda bez dwóch zdań urodę i figurę odziedziczyła po mamie. Gdy ogląda się zdjęcia pierwszej damy z młodości, można odnieść wrażenie, że na fotografiach jest Kinga. Zarówno Agata Duda, jak i jej córka należą do grona kobiet, które nie mają żadnych problemów z nadwagą. Jednak Kinga Duda jest po prostu wręcz nieprawdopodobnie chuda. Zdjęcia w naszej galerii obnażają prawdę o sylwetce 26-letniej prawniczki. Ile waży córka Andrzeja Dudy? Jak ona znajduje sobie ubrania?

Kinga Duda - w przeciwieństwie na przykład do córki Aleksandra Kwaśniewskiego - nie jest typem celebrytki. Córka Andrzeja Dudy nie wsiąknęła w wielki świat polityki i show-biznesu i pozostaje skromną absolwentką prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. O Kindze Dudzie było głośno, gdy ta nagle rozpoczęła pracę w kancelarii swojego taty. Córka prezydenta była hejtowana, mimo że za swoją pracę nie pobierała wynagrodzenia. Niespodziewanie jednak, tak jak szybko przyszła do Kancelarii Prezydenta RP, tak szybko z niej odeszła (CZYTAJ O TYM TUTAJ). Współpracownicy Andrzeja Dudy bardzo chwalili jego córkę. - To niesłychanie kompetentna i bardzo sympatyczna dziewczyna. A przy tym chętna do nauki, robiła dobre wrażenie - oceniła Zofia Romaszewska. Na ludziach wrażenie jednak robi także niesamowita figura Kingi Dudy. Wszyscy zastanawiają się, ile waży córka prezydenta. Zobacz w naszej galerii zdjęcia nieprawdopodobnie chudej Kingi Dudy.

CZYTAJ TAKŻE: Tak wyglądał Tomasz Lis, gdy był z Kingą Rusin! Zupełnie inna osoba, niesamowita przemiana [Zdjęcia]

Nie ma wątpliwości, że Kinga Duda z figury bardziej przypomina mamę niż tatę. Choć trzeba przyznać, że Andrzej Duda także zdecydowanie nie należy do osób z nadwagą. Jednak aż tak chudy jak córka i żona nie jest... A ile waży Kinga Duda? Cóż, to pewnie pozostanie jej słodką tajemnicą. 

CZYTAJ TEŻ: Ryszard Petru powraca na dobre! Tęskniliście? Szykuje się wielkie zamieszanie na opozycji!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE