Kinga Duda jest w niego wpatrzona jak w obrazek. Nie odrywa wzroku nawet na moment [ZDJĘCIA]

2021-06-11 7:58
Kinga Duda
Autor: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Te zdjęcia mówią wszystko! Kinga Duda, która korzysta z pięknej pogody i uroków czerwca, ma jak najwyraźniej nową pasję. Córkę prezydenta Andrzeja Dudy udało nam się nawet ''przyłapać". Koniecznie zobaczcie zdjęcia, na których widać, co tak bardzo przyciąga teraz uwagę Kingi Dudy.

Kinga Duda bardzo rzadko udziela się mediach społecznościowych, nie udziela wywiadów i bardzo dba o swoją prywatność. Nie oznacza to jednak, że nie zabiera głosu w sprawach, które są niezwykle istotne dla milionów Polaków. Pod koniec października 2020 córka prezydenta umieściła na swoim profilu na Twitterze ważne oświadczenie dotyczącej sporu o tzw. kompromis aborcyjny. - Nie mogę zatem pogodzić się z konsekwencjami, jakie niesie ze sobą wyrok TK. Wydaje mi się, że posłowie, którzy w Polsce stanowią prawo, powinni jak najszybciej znaleźć rozsądne i kompromisowe rozwiązanie obecnej sytuacji, które mogłoby zakończyć spór wywołany wyrokiem - napisała wówczas Kinga Duda. To w zasadzie jedyna sytuacja, kiedy młoda pani prawnik w tak jednoznaczny sposób zabrała głos na na temat, który stał się sprawą numer jeden. Kinga Duda nie udziela wywiadów i nie wiemy o niej zbyt wiele. Wiemy natomiast, co teraz przyciąga uwagę córki prezydenta. Sprawdźcie koniecznie w naszej galerii zdjęć.

Kinga Duda przyłapana w Warszawie. Samodzielne życie pod specjalnym nadzorem
zpl
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze