Kinga Duda ma chłopaka? Tajemnice córki Andrzeja Dudy

2015-05-25 13:12

Kinga Duda, córka Andrzeja Dudy, ma 19 lat. Jest studentką pierwszego roku prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Młoda Dudówna jest jedynaczką, oczkiem w głowie swojego taty. O życiu prywatnym Kingi Dudy za dużo nie wiemy, ponieważ 19-latka nie udziela się specjalnie w mediach. Trzeba jednak przyznać, że córka Dudy nieco się uaktywniła podczas ostatnich dni kampanii wyborczej. Co wiemy o młodej Dudównie?

„Kobiety Dudy” czyli Kinga Duda, córka Andrzeja Dudy, i Agata Duda, żona, towarzyszyły kandydatowi prezydenta od poczatku kampanii, choć najbardziej uaktywniły się w ostatnich dniach przed ciszą wyborczą. Młoda Dudówna chwyciła również za mikrofon przed pierwszą turą wyborów i wspierała ojca w batalii. Najwięcej szumu wokół Kingi zrobiło się za sprawą Tomasza Lisa, który w swoim programie na TVP razem z Tomaszem Karolakiem rozmawiali o wypowiedziach Kingi Dudy, pochodzących... z fałszywego konta córki kandydata na prezydenta. Lis i Karolak szybko Kingę przeprosili, ale niesmak pozostał.

O prywatnym życiu Kingi Dudy nie wiemy za wiele. Kinga unika takich rozmów. Wiemy tylko, że Dudówna poszła w ślady ojca i tak jak on chce zostać prawnikiem. Kinga jest studentką pierwszego roku prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Już niebawem czeka ją sesja. Wszyscy zastanawiają się również, czy Kinga... ma chłopaka. Niestety takiej informacji nigdzie znaleźć nie możemy. Kinga pozuje do zdjęć z jednym mężczyzną, ale jest to... jej tata Andrzej. Mimo że Kinga ma już 19 lat, polityk rozpieszcza ją i nazywa zdrobniale "córeczką" albo "ukochanym dzieckiem". W wywiadzie z Super Expressem Duda wyznał, że Kiga jest owocem nocy poślubnej. - Ślub cywilny wzięliśmy z żoną w grudniu 1994 r.,a kościelny w połowie lutego następnego roku. I dokładnie dziewięć miesięcy później na świat przyszła nasza córka Kinga - mówił Duda.

W trakcie kampanii wyborczej do sieci wypłynął film, na którym widać jak Kinga Duda przebrana za lolitką w peruce kolorze blond i różowym boa wygina się w rytm muzyki i całkiem nieźle śpiewa. Taki występ miał miejsce w jej liceum, do którego uczęszczała przed rozpoczęciem studiów.

Zobacz też: Rodzina Andrzej Dudy. Żona Agata Kornhauser, córka Kinga. Kim są kobiety Andrzeja Dudy?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE